Notorycznie zadawali żonie Małysza jedno pytanie o męża. Miała już tego kompletnie dość!

2022-01-27 12:22
Iza Małysz i Adam Małysz
Autor: Instagram/ izamalysz

Izabela Małysz i Adam Małysz stanowią jedno z najbardziej znanych małżeństw w Polsce. Legendarny skoczek narciarski i jego wybranka serca od lat cieszą się sobą w życiu prywatnym. Ich miłość nie osłabła nawet w latach największych sukcesów, gdy Małysz w domu bywał w zasadzie gościem. Jednak wtedy dużo pytań od dziennikarzy dostawała Izabela Małysz, a jednego z nich miała już po prostu serdecznie dość.

Adam Małysz stał się idolem polskich kibiców na przełomie wieków. Legendarny skoczek narciarski z Wisły bił konkurentów z Niemiec, Finlandii czy Norwegii na obiektach całego świata, a biało-czerwoni fani wreszcie mieli powody do wielkiej radości i dumy. W domu gorąco dopingowała go ukochana żona Izabela, z którą związany jest od lat. Choć wybranka serca "Orła z Wisły" wielokrotnie wykazywała się cierpliwością w stosunku do mediów, które miały mnóstwo pytań o prywatne życie ikony polskiego sportu, to była kwestia, która zaczęła ją wyjątkowo denerwować. Chodzi o początki ich relacji.

Wielki rywal Małysza znów walczy z okropną chorobą. Janne Ahonen zdecydował się na szczere wyznanie

Tego pytania Izabela Małysz miała już dość

Choć Izabela Małysz udziela od lat wielu wywiadów, w których opowiada o rodzinnym życiu na przestrzeni lat, to na początku nie była tak zaznajomiona z mediami, a te szukały najłatwiejszego punktu zaczepienia w wywiadach. Dziennikarze seryjnie wręcz pytali o to, jak Adam Małysz poznał swoją żonę, z którą doczekał się córki. Okazało się, że takie rozpoczęcie rozmowy nie było zbyt trafione. Mówiła o tym sama zainteresowana portalowi sport.pl lata temu. - Ma pan szczęście, że nie spytał, jak się poznaliśmy. Tylko czekałam. Wtedy byłby koniec rozmowy - zaznaczyła bez ogródek.

Justyna Kowalczyk zabrała syna i wyjechała z Polski! Królowa nart wylądowała w głuchej dziczy

Izabela Małysz w mediach

- To najczęściej zadawane mi pytanie. I po prostu go nie znoszę - dodała po chwili żona Adama Małysza. Izabela Małysz na początku sprawiała wrażenie onieśmielonej zainteresowaniem mediów. Po latach jednak przyzwyczaiła się do ich obecności i sama zaczęła kreować swój wizerunek. Pomijając liczne wywiady dla prasy czy telewizji, fani mogli zobaczyć ją choćby w show "Taniec z Gwiazdami", gdzie na parkiecie popisywała się skomplikowanymi układami i czarowała swoją postawą.

Sonda
Czy lubisz Izabelę Małysz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze