O krok od tragedii przed konkursem Pucharu Świata

i

Autor: Twitter O krok od tragedii przed konkursem Pucharu Świata

Było niebezpiecznie

O krok od tragedii przed konkursem Pucharu Świata. To cud, że nikomu nic się nie stało! Ogromne szczęście

2023-02-11 16:20

Fani skoków narciarskich śledzą nie tylko konkursy w Lake Placid, gdzie rywalizują panowie, ale spoglądają także na Hinzenbach. Tam trwa rywalizacja kobiet. Na całe szczęście przed konkursem Pucharu Świata nikomu nic się nie stało, a do tragedii było naprawdę blisko. Przerażające nagranie pokazano w mediach społecznościowych. Nie wyglądało to dobrze!

Nie tylko męski Puchar Świata w skokach narciarskich przykuwa uwagę fanów zimowej rywalizacji. Coraz częściej, coraz bardziej kibice obserwują, jak ze skokami radzą sobie zawodniczki. W ten weekend rywalizacja trwa w Hinzenbach, gdzie pojawiły się najlepsze skoczkinie z całego świata. Przed konkursem mogło dojść do prawdziwej tragedii. Całą sytuację nagrały kamery stacji ORF, która nadawała akurat studio spod skoczni. Tzw. "deptacze" mieli mnóstwo szczęścia.

Mocne słowa Piotra Żyły przed skokami w Lake Placid! Powiedział głośno to, co myślą wszyscy

Puchar Świata w skokach: O krok od tragedii. Cud, że nikomu nic się nie stało

Nagranie na Twittera wrzucił profil "inSJders". - Dziś w Hinzenbach na PŚ kobiet mógł ktoś zginąć. Urwała się 500-kilogramowa frezarka do torów. Przerażający obrazek, deptacze mieli dużo szczęścia - czytamy w opisie wideo.

Całość wyglądała przerażająco, ale na szczęście czujność osób na zeskoku pozwoliła uniknąć tragedii.

PŚ kobiet w skokach: Kto liderem klasyfikacji generalnej?

Liderką klasyfikacji generalnej Pucharu Świata jest obecnie Eva Pinkelnig, która zdobyła 1322 punkty i wyprzedza drugą Katarinę Althaus o ponad 200 punktów. Podium uzupełnia Ema Klinec, która ma 5 oczek przewagi nad Anną Odine Stroem.

Sonda
Czy śledzisz skoki narciarskie kobiet?
Skoczkowie w USA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze