Michal Doleżal, Stefan Horngacher

i

Autor: Cyfra Sport/East News Michal Doleżal, Stefan Horngacher

Szokujące ustalenia!

Obrzydliwa prawda na temat Horngachera i Doleżala wyszła na jaw! Chcieli uderzyć w Polskę i polskich skoczków, kuriozalne zachowanie!

2022-10-31 14:48

Thomas Thurnbichler wyjawił kuriozalne zachowanie swoich poprzedników! Okazuje się, że Michal Doleżal, jak i Stefan Horngacher chcieli uderzyć w Polskę i polskich skoczków! O praktykach byłych trenerów polskiej kadry powiedział w rozmowie z "Interią" obecny opiekun "Biało-Czerwonych". Padły mocne słowa.

Thomas Thurnbichler wyjawił prawdę na temat swoich poprzedników. Okazuje się, że zarówno Michal Doleżal, jak i Stefan Horngacher chcieli uprzykrzyć życie polskiej drużynie narciarskiej i składali w FIS skargi dotyczące sprzętu sportowego, używanego przez reprezentację Polski. Obrzydliwa prawda na temat byłych szkoleniowców polskiej kadry została ujawniona. 

Thomas Thurnichler szczerze o poprzednikach. Mieli chcieć zaszkodzić Polsce

Jak powiedział Thurnbichler w rozmowie z "Interią" , zarówno Doleżal, jak i Horngacher starali się protestować przeciwko Polsce, jak i polskiej reprezentacji. Austriacki szkoleniowiec wyznał, że byłym trenerom polskiej kadry bardzo nie podobały się buty, w których skakali nasi sportowcy. Spisek przeciwko polskiej kadrze się jednak nie udał, a sami skoczkowie z Polski dostali pozwolenie, aby używać preferowanego przez siebie osprzętu.

- Byli trenerzy Polski Horngacher i Michal Doleżal protestowali przeciw naszym butom, ale przegrali. Możemy w nich skakać, więc nie ma problemu. Teraz wszystkie kraje spoglądają na nas. My również od czasu do czasu patrzymy na to, co oni robią. Natomiast moja opinia jest jasna: jeśli za bardzo oglądasz się na innych, to tracisz koncentrację na tym, co sam masz zrobić. Szczęśliwie, to teraz oni nas podglądają i tracą na to sporo energii  - powiedział Thomas Thurnbichler w rozmowwie z "Interią"/

Sonda
Czy polscy skoczkowie odniosą sukces w nadchodzącym sezonie Pucharu Świata?
Najnowsze