Obrzydliwy atak na Justynę Żyłę i jej dzieci. Znów poszło o byłego męża

2021-04-11 21:18 Piotr Mika
Justyna Żyła z dziećmi
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła zyskała sobie w Polsce całkiem sporą popularność. Swego czasu bardzo głośno było o jej konflikcie z byłym mężem, Piotrem Żyłą. Teraz sytuacja pomiędzy skoczkiem narciarskim a jego eks-małżonką wydaje się być raczej spokojna. Niestety, jak się okazuje, Justyna Żyła wciąż musi mierzyć się z obrzydliwymi atakami skierowanymi na nią i jej dzieci. Była żona Piotra Żyły właśnie podzieliła się obraźliwymi wiadomościami, jakie otrzymała na Instagramie.

Konflikt pomiędzy Piotrem i Justyną Żyłą ma długą historię. Swego czasu skoczek narciarski musiał mierzyć się z wieloma oskarżeniami byłej żony, jednak w ostatnim czasie sprawa przycichła i można mieć nadzieję, że byli małżonkowie zdołali się dogadać w sprawach, które ich dzieliły. Justyna Żyła stara się nie wypowiadać na temat Piotra, choć nie zawsze jej się to udaje. Całkiem niedawno wspomniała o nim na Instagramie odpowiadając na pytania fanów, o czym więcej dowiecie się z galerii poniżej. Wciąż jednak sytuację można uznać za względnie spokojną, a Piotr Żyła może układać sobie życie obok nowej partnerki – Marceliny Ziętek. Okazuje się jednak, że Justyna Żyła wciąż musi mierzyć się z atakami na swoją osobę, co mocno związane jest właśnie z jej nieudanym małżeństwem.

Żądają od Justyny Żyły, żeby wreszcie upubliczniła sekrety rodziny i domu. Ogromna presja rośnie

Już nie raz była żona Piotra Żyły publikowała w sieci wpisy i wiadomości, które otrzymuje często od anonimowych użytkowników mediów społecznościowych. Tym razem Justyna Żyła znów postanowiła pokazać, z jakim hejtem musi się zmierzyć.

Tym razem anonimowa osoba uderzyła nie tylko w samą kobietę, ale w okropny sposób zwróciła się także do jej dzieci. – Od*** się od Piotra zaakceptuj to, że on ma cię w d**** i trzymaj z dala od nas te bachory – napisał anonimowy internauta. – Takie miłe wiadomości w niedzielę – oceniła ironicznie całą sytuację Justyna Żyła. Okazało się, że to jednak nie był koniec.

Piotr Żyła wreszcie ujawnił prawdę o swoich dzieciach i podsumował to, co robi Justyna Żyła. Poruszające wyznanie!

Justyna Żyła
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

Po kilku godzinach okazało się, że ten sam użytkownik Instagrama postanowił skomentować również fakt, że Justyna Żyła pokazała te wiadomości w swojej relacji. – O ty k**** - dopisał hejter, co była żona Piotra Żyły skwitowała słowami: ciąg dalszy nastąpił.

Justyna Żyła
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze