Niesamowita zapowiedź legendy ws. skoczków przed IO Pekin 2022. Wieszczy olbrzymi sukces

2022-01-24 7:26
Kamil Stoch
Autor: AP PHOTO Kamil Stoch

Czy polskich skoczków stać na medal na Igrzyskach Olimpijskich Pekin 2022? Kibice nie są w stanie w to uwierzyć, ale nie do takich sensacji dochodziło podczas najważniejszej imprezy czterolecia. Legendarny skoczek Wojciech Fortuna wieszczy Biało-czerwonym sukces. Dziś trudno w to uwierzyć, ale... Kto wie? Może podopieczni Michala Doleżala przerwą fatalną passę?

Każda fatalna seria powinna mieć swój koniec. Liczą na to kibice skoków narciarskich z Polski! Mimo tragicznych wyników osiąganych przez podopiecznych Michala Doleżala, to nadzieja umiera ostatnia. I nawet jeśli dziś trudno uwierzyć w sukces, to Biało-czerwoni na pewno będą gorąco wspierani przez kibiców. Zły start sezonu tego nie zmieni. Legendarny skoczek Wojciech Fortuna powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.wp.pl, że sukces jest możliwy. Wieszczy nawet... medal dla naszej drużyny. Niestety, nie ten złoty!

NIE PRZEGAP! Kamil Stoch przekazał niezwykle ważną wiadomość. Aż serce rośnie, gdy się na to patrzy, kibice są zachwyceni

Wojciech Fortuna: Medal dla Polski w drużynówce

Igrzyska Olimpijskie to najważniejsza impreza czterolecia, ale forma naszych sportowców nie zachwyca. Eksperci prognozują jedynie jeden medal. Wojciech Fortuna twierdzi jednak, że i nasi skoczkowie mogą zaskoczyć. Czy brąz, tak jak widzi to mistrz olimpijski, jest możliwy? Kibice nie dowierzają, ale były sportowiec przedstawia mocne argumenty w tej sprawie.

Zobacz, jak mieszka Kamil Stoch. Dom w zimowej scenerii wygląda jak pałac.

- Kiedyś zła passa musi się odwrócić. Moim zdaniem polskich skoczków wciąż stać na brązowy medal w drużynie. Na igrzyskach będą chcieli udowodnić, że to był tylko chwilowy kryzys i nadal są w ścisłej światowej czołówce. Nie przekreślajmy ich, tylko mocno wspierajmy - powiedział Kamil Stoch w rozmowie z portalem SportoweFakty.wp.pl.

Kiedy odbywają się IO Pekin 2022?

Igrzyska Olimpijskie w Pekinie zaplanowano od 4 do 20 lutego. Skoczkowie pojawią się na obiekcie czterokrotnie. Będziemy oglądać ich podczas dwóch konkursów indywidualnych, drużynówki i konkursu mieszanego, który zadebiutuje na IO Pekin 2022!

NIE PRZEGAP! Znamy skład skoczków na Willingen. Jest nadzieja dla Piotra Żyły

Sonda
Pekin 2022: Polscy skoczkowie zdobędą medal na Igrzyskach Olimpijskich?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze