Kaja Ziomek

Autor: Instagram Kaja Ziomek

PIĘKNA łyżwiarka szybka poprawiła rekord Polski! Zdobyła też medal MŚ [ZDJĘCIA]

2020-02-15 9:44

Kaja Ziomek jest piękna i zabójczo szybka! Polska łyżwiarka właśnie poprawiła rekord Polski na dystansie 500 metrów podczas rozgrywanych w Salt Lake City mistrzostw świata. Jej rezultat to 37.793 sekundy. Kaja Ziomek została sklasyfikowana na 16. miejscu. Zobaczcie ZDJĘCIA pięknej łyżwiarki szybkiej, świeżo upieczonej rekordzistki Polski.

Kaja Ziomek w rozgrywanych w Salt Lake City mistrzostwach świata w łyżwiarstwie szybkim zajęła 16. miejsce, ale jej wynik robi wrażenie. 37.793 sek. to nowy rekord Polski na dystansie 500 metrów. Piękna łyżwiarka pokazała zatem, że cały czas robi postępy. A ma dopiero 22 lata. Wcześniej Ziomek wraz z koleżankami z reprezentacji Polski zdobyła też medal MŚ. Nasz zespół w składzie: Andżelika Wójcik, Kaja Ziomek, Natalia Czerwonka uzyskał czas 1:25.378, poprawiając rekord kraju i zajmując 3. miejsce. Wygrały Holenderki przed Rosjankami.

Sympatyczna Kaja Ziomek imponuje nie tylko sportową formą i szybkością na lodzie. Łyżwiarka znana jest też również z urody. Zobaczcie ZDJĘCIA ślicznej zawodniczki MKS Cuprum Lublin.