Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Piotr Żyła wziął ŚLUB?! ZDJĘCIA jego dziewczyny w SUKNI ŚLUBNEJ pojawiły się w Internecie!

2020-10-02 0:23

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek tworzą gorącą parę i choć nie obnoszą się ze swoim romantycznym uczuciem, skoczek narciarski i młodsza od niego o ponad 10 lat śliczna aktorka sami zdradzili się licznymi zdjęciami, które publikują na Instagramie. Kolejne fotki, które aktorka Marcelina Ziętek wywołały emocje i ciekawość fanów. Modelka podzieliła się zdjęciami w... sukni ślubnej. I trzeba przyznać, że wygląda na nich po prostu przepięknie. Czy Piotr Żyła i jego dziewczyna Marcelina Ziętek szykują się do ślubu?! A może już go wzięli? Zobaczcie te ZDJĘCIA.

O romansie Piotra Żyły i aktorki Marceliny Ziętek media rozpisują się od lata. Zaczęło się od relacji czytelniczki portalu Pudelek.pl, potem były kolejne zdjęcia publikowane przez skoczka narciarskiego i jego ukochaną - romantyczną fotka nóg kochanków spoczywających razem w łóżku, czy zdjęcia w jacuzzi, na których widać wyraźnie, że były zrobione w tym samym czasie i w tym samym miejscu. Romans byłego już męża komentowała na gorąca Justyna Żyła, która ostatnio sama pochwaliła się fotografią z nowym chłopakiem.

Kim jest nowy chłopak Justyny Żyły? Czy była żona skoczka znalazła w końcu miłość? [ZDJĘCIE]

Teraz Marcelina Ziętek zamieściła na Instagramie zdjęcia w sukni ślubnej. Prezentuje się na nich cudownie. Czyżby przygotowania do ślubu z Piotrem Żyłą? Jednak nie. To po prostu przygotowania do sceny z serialu "19+", w którym występuje młoda aktorka. Odcinek 531. Każda kobieta chce poprzymierzać suknie ślubne. Myślicie, że dojdzie do ślubu?" - skomentowała zdjęcia Marcelina Ziętek.

Justyna Żyła ŚLEDZI Marcelinę Ziętek! W ten sposób wszystko się wydało! [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze