Piotr Żyła ma większy problem niż wojna z Justyną Żyłą. Skoczka GRYZŁ rekin [WIDEO]

2020-07-31 10:46 JWa
Piotr Żyła
Autor: Paweł Skraba Piotr Żyła

W ostatnich dniach Piotr Żyła znowu stał się obiektem zainteresowania Polaków. Jego była żona - Justyna Żyła - postanowiła po raz kolejny iść na otwartą wojnę i wymieniona dwójka zaczęła przerzucać się argumentami w sieci. Ostatnio skoczek odpuścił i skupił się na treningach. Na zakończenie zgrupowania wrzucił zdjęcie z Maciejem Kotem. Widać na nim m.in. animowanego rekina, który gryzie dwójkę naszych reprezentantów!

Wydawało się już, że wojna, którą Justyna Żyła i Piotr Żyła toczyli za pośrednictwem mediów społecznościowych, już się skończyła. Od dłuższego czasu dwójka skupiała się na własnej pracy po rozwodzie. Ostatnio jednak dyskusja między byłym małżeństwem w Internecie rozgorzała na nowo. Pojawiły się kolejne oskarżenia, o których pisaliśmy W TYM MIEJSCU. Justyna Żyła wrzuciła później jeszcze kilka postów o życiu prywatnym, a Piotr Żyła znowu skupił się na obowiązkach skoczka narciarskiego i brał udział w zgrupowaniu naszej reprezentacji.

Justyna Żyła mówi o ZWILCZONEJ PSYCHICE. Co się z nią dzieje? [ZDJĘCIE]

Obóz biało-czerwonych skoczków narciarskich zakończył się w czwartek. Dla celebracji tej chwili Piotr Żyła opublikował na Instagramie zdjęcie z Maciejem Kotem. "Wiewiór" nie byłby jednak sobą, gdyby nie dodał do fotki czegoś od siebie. Tym razem był to animowany rekin, który zdawał się pożerać dwójkę naszych reprezentantów.

Justyna Żyła w KUSEJ I OBCISŁEJ SUKIENCE! Tak pyta Piotra, czy mu nie żal? [ZDJĘCIE]

Piotr Żyła jak zawsze podszedł więc z dystansem do swojego życia. Przy zdjęciu, które szybko zgromadziło masę ciepłych reakcji, dodał również opis. "Zgrupowanie zakończone można ruszać nad wodę" - napisał sportowiec na portalu społecznościowym.

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.