Justyna Żyła mówi o ZWILCZONEJ PSYCHICE. Co się z nią dzieje? [ZDJĘCIE]

2020-07-30 10:12 DKO
Justyna Żyła
Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła nie pozwala o sobie zapomnieć. Po okresie, w którym wydawało się, że kobieta wyjaśniła już wszystkie sprawy związane z byłym mężem, znów zrobiło się o niej głośno. Wszystko przez wpis Piotra Żyły, który opublikował szokujące wiadomości od byłej żony. Kolejny wpis Justyny Żyły wywołał spore poruszenie, bo była partnerka skoczka opublikowała bardzo filozoficzne słowa.

Kibice skoków narciarskich doskonale powinni pamiętać aferę, jaką Justyna Żyła wywołała ponad dwa lata temu. Reprezentant Polski w skokach narciarskich został oskarżony o zdradę i opuszczenie rodziny. Jeden wpis wywołał prawdziwą lawinę, która tak naprawdę nie ma końca. Bo po długiej ciszy w tej temacie, znów zrobiło się głośno o byłym małżeństwie.

Justyna Żyła zabrała głos po POWAŻNYCH ZARZUTACH Piotra! Wszystko USUNĘŁA, ale ślad pozostał!

Piotr Żyła opublikował bowiem wiadomości od byłej partnerki. Te zawierały groźby karalne i były naprawdę szokujące. Kilka godzin po tym w sieci pojawiło się oświadczenie Justyny, które jednak bardzo szybko zniknęło z jej profilu. Widocznie emocje w niektórych sytuacjach nadal biorą górę. Żyła kolejny raz postanowiła wprawić w osłupienie swoich fanów.

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!

Tym razem jednak w nieco innym stylu. Na Instagramie opublikowała bardzo filozoficzny wpis. Niewykluczone, że niektóre słowa odnoszą się do jej byłego partnera. - Zwilczonej psychiki należy bronić. Zawsze może pojawić się ktoś, kto będzie chciał ci wmówić, że najcenniejszą wartością jest milcząca uległość. W ten sposób możesz ją stracić. Szukaj podobnych tobie. Z racji swojej odmienności będziesz krytykowana, oceniana, będą chcieli ujarzmić dziwną kobietę, a ty nie daj się i strzeż jej. Nie wolno godzić się i ulegać. Ty sama wiesz, co jest dla ciebie najlepsze, jakie rozwiązanie pasuje do tej układanki. Nie staraj się przystosować, bądź zawsze odrobinę inna. Tajemniczość przyciąga, jest jak magnes. Lgną do niej ludzie dobrzy i źli. Bierz sito i przesiewaj ich słowa. Zostawiaj zawsze te mądre myśli, schowaj je w sobie i wyciągaj w te gorsze dni. O reszcie zapomnij - czytamy w długim wpisie Żyły.