Piotr Żyła

i

Autor: SE Piotr Żyła

Piotr Żyła pokazał, jakim autem się wozi. Fani zmieszali go z błotem, "NAJBARDZIEJ AWARYJNY" (FOTO)

2021-05-16 15:33

Piotr Żyła postanowił pokazać, jakie jest jego ulubione auto. Kultowy skoczek narciarski, prezentując swój pojazd, nie mógł wiedzieć, że reakcja fanów na jego zdjęcie wywoła aż tak negatywny skutek. Okazało się bowiem, że ukochany samochód naszego reprezentanta w skokach narciarskich jest bardzo wadliwy, a fani zmieszali go z błotem. Słowa internautów mówią wszystko - złoty medalista z Oberstdorfu nie ma się czym chwalić.

Piotr Żyła to bez wątpienia legenda polskich skoków narciarskich. Skoczek zdobył złoty medal w trakcie konkursu mistrzostw świata w Oberstdorfie i zyskał sobie wielkie grono miłośników, którzy są ciekawi, jak właściwie wygląda życie prywatne naszego reprezentanta. Okazuje się, że sportowiec bardzo lubi samochody, a jego ulubionym pojazdem jest Subaru Forester . Mimo że jest to kultowy samochód wśród miłośników rajdów terenowych, to internauci nie mają dobrego zdania o samochodzie. Wybór motoryzacyjny Żyły spotkał się z wielką falą krytyki.

Piotr Żyła pokazuje auto. Nie mógł się spodziewać takiej reakcji

Wydawać by się mogło, że Subaru Forester o auto, którego może pozazdrościć niejeden fan motoryzacji, a już na pewno miłośnik jazdy terenowej. Sam skoczek bardzo rekomenduje pojazd tej marki, zarzekając się, że pojazd bardzo dobrze sprawdza się w trakcie jazdy terenowej, a pokonywanie zasp, czy przeszkód drogowych w tym aucie to prawdziwa frajda

- Chyba wszyscy posiadacze Subaru nie mogli się doczekać kiedy można zacząć pokonywać wszystkie zaspy i do tego mieć ogromną przyjemność z takiej jazdy - informował Piotr Żyła na instagramie.

Okazuje się jednak, że fani nie są zachwyceni wyborem Żyły, o czym dali mu znać w komentarzach. Internauci dość brutalnie wypunktowali wszystkie wady pojazdy i nie pozostawili suchej nitki na wyborach Piotra Żyly.

Reprezentant Polski jest załamany po tym, jak stracił szansę na EURO 2021 przez kontuzję. Nie zabrakło gorzkich słów, prawdziwa tragedia

Jan Tomaszewski wspomina GERDA MUELLERA: Był moim KATEM, ale Lewandowski jest lepszy

Internauci zawiedzeni motoryzacyjnym wyborem Żyły. Nie pozostawili mu cienia wątpliwości

Zdaniem fanów, silnik Subaru Forestera jest bardzo awaryjny i trzeba przygotować się do licznych napraw, aby sprawić, by auto spełniało swoją rolę. Nie da się ukryć, że zdanie fanów mogło bardzo zaboleć samego sportowca, który nie mógł się liczyć z aż tak srogą oceną swoich umiłowań motoryzacyjnych.

- Najbardziej awaryjny silnik ever w tym srebrnym, przy 50 tysiach szykuj się na wymianę sprzęgła- przestrzega jeden z internautów.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze