Piotr Żyła

i

Autor: Instagram/piotr_zyla_official Piotr Żyła

Piotr Żyła przekazał świetną wiadomość. Nie mógł ukryć wielkiej radości, fani już nie mogą się doczekać

2022-05-25 10:42

Piotr Żyła postanowił przekazać swoim fanom wyjątkowo dobrą wiadomość! Członek reprezentacji Polski w skokach narciarskich zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, które sprawiło, że jego miłośnicy wprost nie mogli opanować radości. Trzeba przyznać, że przed skoczkiem i jego obserwatorami wyjątkowo radosne chwile.

Piotr Żyła postanowił podzielić się ze swoimi fanami dość radosną informacją. Skoczek narciarski, który właśnie teraz pracuje nad formą na nadchodzący sezon, postanowił pokazać swoim fanom wielką radość, która już niebawem udzieli się wszystkim fanom sportów zimowych w Polsce. Trzeba przyznać, że fani Żyły i polskich skoków tylko na to czekali.

35. urodziny. Kamil Stoch o wyznaczaniu nowych celów i radości ze skoków. Szczere wyznanie mistrza [TYLKO U NAS]

Piotr Żyła chwali się wspaniałym zdjęciem. Odpoczął po ciężkim sezonie? 

Poprzedni sezon nie był udany dla polskich skoczków. Słabe miejsca w kwalifikacji generalnej Pucharu Świata i bardzo zła atmosfera w kadrze sprawiały, że nad polskimi skokami zawisły ciemne chmury. Mimo wszystko, odejście Michala Doleżala z drużyny narodowej zdaje się działać orzeźwiająco na drużynę, która już teraz szlifuje formę do następnego sezonu. Pozytywny wpływ na zmiany w PZN i w polskich skokach dały się w znaki Piotrowi Żyle, który pokazał na swoich mediach społecznościowych, jak dużą radość sprawia mu teraz trenowanie. Miejmy nadzieję, że uśmiech skoczka przełoży się na bardzo dobre wyniki w trakcie Pucharu Świata.

Wystarczył jeden wpis Kamila Stocha, żeby fani oszaleli ze szczęścia! Ten szczegół zwrócił ich uwagę

Aby zobaczyć, co Marcelina Ziętek sądzi o Piotrze Żyle, przejdź do galerii poniżej.

Piotr Żyła radosny w trakcie treningów. Pokazał fanom ważne zdjęcie

Na najnowszej publikacji Piotra Żyły na mediach społecznościowych znaleźć możemy zdjęcie skoczka, który z radością przystępuje do swoich pierwszych skoków po długiej przerwie. Miejmy nadzieję, że taki sam nastrój będzie mu towarzyszył w trakie zawodów Pucharu Świata w sezonie 2022/2023.

- No i piknie poskakane na początek lata - podpisał swoje zdjęcie Piotr Żyła.

Sonda
Czy Piotr Żyła może być zaliczany do najlepszych skoczków w historii Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze