Marcelina Ziętek ma już dość tych straszliwych słów. Dziewczyna Piotra Żyły idzie do sądu. Okropieństwo!

2021-03-08 11:34 mil
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Od pewnego czasu wiadomo, że aktorka i modelka Marcelina Ziętek spotyka się z polskim mistrzem świata na skoczni normalnej, Piotrem Żyłą. Para nie chwali się zbytnio swoim związkiem w sieci, choć po ogromnym sukcesie sportowca jego ukochana postanowiła wyrazić swoją radość także i za pomocą Instagrama. Tymczasem zapowiedziała, że w jednej ze spraw zdecydowała się podjąć kroki prawne! O co dokładnie chodzi?

Ostatni weekend lutego zgotował wspaniałe emocje wszystkim polskim kibicom skoków narciarskich. Piotr Żyła okazał się bezkonkurencyjny w Oberstdorfie i zasłużenie wywalczył tytuł mistrza świata na skoczni normalnej. Do zawodnika zewsząd zaczęły napływać gratulacje - zarówno od innych sportowców, jak i od najbliższych. Swoich emocji w mediach społecznościowych nie zamierzała ukrywać również i dziewczyna zawodnika, Marcelina Ziętek. Kobieta niezbyt często jednak zamieszcza w social mediach odniesienia do swojego związku ze skoczkiem. Tak czy inaczej, chyba jak każda popularna osoba,musi mieć grubą skórę i uważać na krytykę, która wylewa się w komentarzach. Niekiedy jest ona czystym przesadzonym hejtem, na który po prostu nie można przymknąć oczu.

Robert Kubica wejdzie w biznes z Adamem Małyszem? Pojawił się pomysł, ale jest poważny problem

Ukochana Piotra Żyły postanowiła opisać dlaczego po zapoznaniu się z pewnymi okropieństwami postaowiła wyjść na ścieżkę sądową. Teraz to odpowiednie organy rozstrzygną kto ma rację i wymierzą ewentualną karę. Więcej informacji znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Gdy okazało się, jak Andrzej Gołota walczył z komunizmem, padliśmy z wrażenia! Wykazał się wielką odwagą

Żyła mistrzem świata!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze