Piotr Żyła wyciągnął z kieszeni 100 tysięcy złotych. Nie uwierzycie, co za to kupił, Wojewódzki niemal spadł z krzesła

2021-05-06 9:48 Mateusz Wysokiński
Piotr Żyła
Autor: AP Piotr Żyła

Wystąpienie Piotra Żyły u Kuby Wojewódzkiego na długi czas zapisze się w historii telewizji. Mistrz świata z Oberstdorfu udzielił kilku, szokujących i kontrowersyjnych wypowiedzi. W trakcie wywiadu przyznał, że uwielbia trenować z osłami i zasugerował możliwość sparingu z Marcinem Najmanem. W pewnym momencie skoczek wyznał, na co wydał nagrodę, którą zgarnął za mistrzostwo świata. Okazuje się, że kwota 110 tysięcy złotych poszła na niebywały cel, a sam Wojewódzki mało co nie spadł z krzesła, kiedy usłyszał tak nietypowe wyznanie.

Piotr Żyła ma za sobą niezwykle udany sezon. Były mąż Justyny Żyły wygrał mistrzostwo świata w Oberstdorfie, dzięki czemu jego konto stało się bogatsze o kwotę ponad 100 tysięcy złotych. Kuba Wojewódzki zapytał polskiego mistrza, na co ten przeznaczył tak ogromną kwotę. Słowa sportowca zszokowały prowadzącego show i widownię zgromadzoną w studiu TVN. Trzeba przyznać, że nikt inny nie mógł wpaść na taki pomysł.

Piotr Żyła gościł u Wojewódzkiego. Jego wypowiedzi zszokowały publikę

Od kiedy stało się jasne, że gościem show Kuby Wojewódzkiego będzie Piotr Żyła, wielu fanów skoczka wprost zacierało ręce. Sportowiec znany jest ze swojego poczucia humoru i niemalże pewne było, że i tym razem, dostarczy wielu ciekawych wypowiedzi i anegdot. Nikt nie mógł czuć się zawiedziony, mistrz świata z Oberstdorfu wyznał, że uwielbia ćwiczyć z osłami, ponieważ wpływają one pozytywnie na jego koncentrację. Jakby tego było mało, skoczek narciarski zasugerował możliwość ewentualnego starcia z Marcinem Najmanem. 

Wojewódzki zapytał o pieniądze. Żyła rozbroił prowadzącego

Ważnym aspektem wywiadu Żyły u Wojewódzkiego były pieniądze, które w tym sezonie zarobił sportowiec. Dziennikarz stacji TVN starał się dociec, na co mistrz świata wydał kwotę 25 tysięcy euro, czyli ponad 100 tysięcy złotych, które zarobił za triumf w Oberstdorfie. Sam Żyła nie wahał się udzielić odpowiedzi, lecz kiedy to zrobił, Wojewódzkiego zatkało, a publiczność pogrążyła się w głębokiej konsternacji. Na co skoczek wydał swoją wygraną? O tym przekonacie się, czytając galerię poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze