Piotr Żyła

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

Mamy nagranie!

Piotr Żyła zaskoczył wszystkich dziennikarzy. Wziął sprawy w swoje ręce i przekazał tylko jeden komunikat, kibice będą płakać ze śmiechu

2023-01-13 13:52

Piotr Żyła postanowił zaskoczyć dziennikarzy. Skoczek narciarski, znany ze swojego świetnego poczucia humoru, postanowił wcielić się w konferansjera w trakcie konferencji prasowej reprezentacji Polski w skokach narciarskich przed Pucharem Świata w Zakopanem. Przedstawiciele mediów nie mogli powstrzymać śmiechu, mamy nagranie!

Piotr Żyła postanowił zaskoczyć dziennikarzy zgromadzonych na konferencji prasowej przed Pucharem Świata w Zakopanem. Skoczek narciarski, który słynie ze swojego poczucia humoru, "wziął sprawy w swoje ręce" i wcielił się w prowadzącego konferencję, przekazując fanom i przedstawicielom mediów tylko jeden, ale bardzo ważny komunikat. Można się popłakać ze śmiechu.

Piotr Żyła zaskoczył dziennikarzy. Wcielił się w konferansjera

W trakcie konferencji prasowej reprezentacji Polski przed zawodami Pucharu Świata w Zakopanem, Piotr Żyła postanowił sobie zażartować w swoim stylu. W krótkiej przemowie do fanów i dziennikarzy przybrał rolę konferansjera, czym wzbudził apluaz i wybuch śmiechu. Jak widać, dobry humor nie przestaje się trzymać sportowca.

-  Zaczynamy konferencję prasową. Wszyscy zawodnicy się stawili wraz z trenerem. Witamy wszystkich. Pogoda w Zakopanem dopisuje, jest ładne słoneczko. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Do widzenia - zażartował sobie Piotr Żyła.

Nagranie z wydarzenia szybko pojawiło się na mediach społecznościowych, a fani widocznie docenili poczucie humoru reprezentanta Polski.

Sonda
Czy Piotr Żyła może być zaliczany do najlepszych skoczków w historii Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze