Kamil Stoch

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Pogodowy armagedon w Zakopanem! Radość Stocha zniszczona, żywioł wszystko przekreślił

2021-07-09 16:05

Na ten moment kibice skoków narciarskich oraz sami zawodnicy czekali bardzo długo. W piątkowe popołudnie na nowo wyremontowanych skoczniach w Zakopanem miały odbyć się letnie mistrzostwa Polski. Jeszcze kilkanaście godzin temu bardzo cieszył się z tego faktu Kamil Stoch. Niestety kapryśna pogoda storpedowała wszelkie plany i do rywalizacji ostatecznie nie doszło.

O tym, że skoki narciarskie są jedną z najważniejszych dyscyplin sportowych w Polsce nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Kamil Stoch, Piotr Żyła, czy Dawid Kubacki należą do światowej czołówki i kibice chętnie oglądają, jak rywalizują na sportowych arenach. Teraz mieli pokazać się podczas letnich mistrzostw Polski, które miały odbyć się na kompleksie średnich skoczni w Zakopanem.

Ostre wyznanie żony Kamila Stocha. Ewa Bilan ma dosyć, "nie chce należeć do tego świata"

Burza zniszczyła plany skoczków. Nie było szans na konkurs

Jeszcze w czwartek z tej okazji cieszył się Kamil Stoch, który w mediach społecznościowych opublikował zdjęcia nowego kompleksu i bez wątpienia był dumny, że takie skocznie w końcu powstały w Zakopanem. Niestety wszelkie plany zostały zaprzepaszczone. A powodem tego jak zwykle w przypadku skoków była kapryśna pogoda.

Konkurs o letnie mistrzostwo Polski zaplanowany był na godzinę 14:00. Wcześniej miały odbyć się kwalifikacje, ale te zostały przerwane po próbach dwudziesty zawodników. Łudzono się, że sam konkurs uda się przeprowadzić. Niestety żywioł znów okazał się za silny.

Aż nie do wiary jak wygląda praca Adama Małysza. Tego w telewizji nigdy nie pokażą

Podolski wrócił do domu. Tak przywitali go kibice Górnika Zabrze

Mistrzostwa Polski storpedowane przez pogodę. Zakopane w deszczu

Początek konkursu przesuwano na kolejne godziny. Ostatecznie organizatorzy musieli się jednak poddać, bo warunki atmosferyczny były arcytrudne. Nad Zakopane przyszła burza, padał rzęsisty deszcz oraz co najgorsze, wiał bardzo silny wiatr. A w takich warunkach skakanie były wykluczone. Na razie nie wiadomo, czy letnie mistrzostwa Polski się odbędą. Komunikat w tej sprawie zapewne pojawi się w najbliższym czasie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze