Adam Małysz

i

Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Aż nie do wiary jak wygląda praca Adama Małysza. Tego w telewizji nigdy nie pokażą

2021-07-07 10:23

Adam Małysz żadnej pracy się nie boi, co udowadniał już niejednokrotnie. Fenomenalnie spisywał się w roli zawodnika, dobrze czuje się również jako ogrodnik, a ma także talent do... nagrywania w bardzo nietypowej pozycji. Kibice mogą nie zdawać sobie sprawy, co niekiedy musi robić dyrektor ds. kombinacji norweskiej i skoków narciarskich w pracy, ale dzięki ostatnim zdjęciom samego Małysza, poznaliśmy nieco kulis jego obowiązków. Tego w telewizji nie zobaczycie.

Adam Małysz doskonale odnajduje się w roli osoby odpowiedzialnej za kontakt z mediami i dbanie o polskich skoczków. Od paru lat mistrz z Wisły nie odstępuje biało-czerwonej reprezentacji nawet na krok, a jego nieobecność na zawodach jest bardzo rzadkim zjawiskiem. Dzięki stanowisku w PZN kibice wciąż mogą oglądać Małysza w telewizji, a młodzi fani dowiadują się, kim dla polskiego sportu jest wiślanin.

Zdyszany Adam Małysz wszedł na skocznię i zadziwił fanów. Zdradził sekretny rytuał kadry

Adam Małysz w nietypowej pozie w pracy. Są zdjęcia

Obecnie ciężko wyobrazić sobie polskie skoki narciarskie bez Adama Małysza. Zapewne i młodzi adepci tej dyscypliny sportu chcieliby kiedyś w przyszłości współpracować z wielkim mistrzem. Na razie nie zanosi się na to, aby Małysz miał udać się na całkowitą emeryturę, a jak można wnosić po ostatnich obrazkach, wiślanin bawi się niekiedy świetnie w swojej pracy.

Skoczkowie trenują już na pełnych obrotach, bo nie dość, że zbliża się Letnie Grand Prix, w którym faworytami będą rzecz jasna biało-czerwoni, to niebawem odbędą się również mistrzostwa Polski. Dobrą informacją jest również to, że w tej drugiej rywalizacji udział będzie mógł wziąć Kamil Stoch, który jakiś czas temu przeszedł zabieg.

Piotr Żyła wyskoczył z koszulki i pokazał gołą klatę! Jedna rzecz poważnie zmartwiła fanów

Takiego Adama Małysza w telewizji nie zobaczycie. Nietypowa praca mistrza

Kadra niedawno zameldowała się w Wiśle na skoczni im. Adama Małysza. To tam będzie miał miejsce kolejny etap przygotowań. Orzeł z Wisły jeszcze niedawno był na urlopie, ale wszystko co dobre kiedyś się kończy i Małysz musiał wrócić do swoich obowiązków.

Ale te wydają się również całkiem przyjemne. Byłego skoczka widzimy zazwyczaj przed kamerami odpowiadającego na pytania dziennikarzy, ale jak się okazuje, jego zakres działań jest zdecydowanie większy. Małysz postanowił pokazać, jak wyglądają kulisy jego pracy. A te są dość nietypowe i zapewne szersza publika w telewizji ich nie zobaczy. O tych oryginalnych zadaniach dowiecie się więcej, przeglądając galerię powyżej!

Najnowsze