Adam Małysz

i

Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Zdyszany Adam Małysz wszedł na skocznię i zadziwił fanów. Zdradził sekretny rytuał kadry

2021-07-05 12:56

Adam Małysz postanowił zaskoczyć swoich fanów, Skoczek narciarski pojawił się na skoczni w Wiśle wraz z reprezentantami Polski i zdradził, jaki rytuał obowiązuje tuż przed zawodami Biało-Czerwonych. Nie da się ukryć, że każde zgrupowanie kadry narodowej w skokach narciarskich musi kosztować Małysza wiele potu i zmęczenia. Nagranie wideo umieszczone przez legendę polskich skoków w mediach społecznościowych mówi wszystko, tak zmęczonego Małysza nie widzieliśmy od dawna!

Adam Małysz pojawił się na skoczni w Wiśle i zadziwił fanów krótkim nagraniem wideo, na którym powiedział o sekrecie reprezentacji Polski. Okazuje się, że tuż przed zmaganiami sportowymi, legendarny skoczek musi przejść specjalny rytuał, który ma na celu poprawienie jego kondycji. Trzeba przyznać, że wyzwanie, które podejmuje Małysz, jest wyjątkowo ciężkie i mało który człowiek podołałby takiemu obciążeniu.

Syn Diego Maradony przerwał milczenie w sprawie Lewandowskiego. Porównał go do wielkiej gwiazdy, nie mógł ukryć zachwytu

Adam Małysz musi odbyć specjalny rytuał. Legenda zdradziła sekret reprezentacji

Małysz, mimo emerytury, nadal zajmuje się skokami narciarskimi i jako dyrektor w Polskim Związku Narciarskim towarzyszy kadrowiczom w trakcie konkursów Pucharu Świata. Okazuje się, że przed każdym występem kadry skoczek przechodzi przez specjalny rytuał, który stał się tradycją. O kulisach sprawy opowiedział za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Trzeba przyznać, że medalista olimpijski musi przejść przez wyjątkowe męczarnie.

- Tradycja jest taka, że jak pojawiam się z kadrą na skoczni, to nie jadę do góry wyciągiem, tylko idę zawsze na nogach. Tak, żeby troszkę kondycję podszkolić, podtrenować, ale jest ciężko, sami widzicie, jak dyszę - opowiada Małysz na swoim nagraniu.

Dziadek Piotra Żyły zrobił z wnukiem rzecz przeznaczoną dla dorosłych. Skoczek miał tylko 8 lat, prawda wyszła na jaw

Damian Durkacz: Chcę rozdawać karty po olimpiadzie

Adam Małysz wrócił z wakacji w wielkiej formie. Mało kto dałby radę wejść na skocznię

Adam Małysz wzbudził wielki podziw swoim spacerem na skocznię, ponieważ jest to wyjątkowo trudne wyzwanie, szczególnie kiedy wróciło się z wakacji. Okazuje się jednak, że medalista olimpijski z Salt Like City i Vancouver nie próżnował w trakcie pobytu w słonecznej Chorwacji i wrócił do Polski pełen energii i naładowany wielkim poczuciem humoru. Fani bardzo pozytywnie zareagowali na nagranie skoczka i nie ukrywają, że dobrze widzieć legendę polskiego sportu w tak dobrej formie.

Najnowsze