Polscy kibice chcą zrobić Stochowi niespodziankę. Policja zapowiada OSTRĄ reakcję

2020-11-21 11:59 md
Kamil Stoch
Autor: Instagram / kamilstochofficial Kamil Stoch

W sobotę i niedzielę oczy wszystkich fanów skoków narciarskich będą zwrócone na Wisłę. To właśnie tam odbędą się inauguracyjne zawody sezonu 2020/2021 Pucharu Świata w tym sporcie. Jak wypadną Polacy? To pytanie zadają sobie wszyscy sympatycy skoczków z naszego kraju. I choć niektórzy planowali zrobić niespodziankę to wydaje się, że wobec bezwzględnych zapowiedzi policji będą musieli odpuścić.

Bardzo długo czekali wszyscy sympatycy skoków narciarskich, aby ponownie ujrzeć w akcji swoich ulubieńców. Poprzedni sezon został bowiem przerwany przedwcześnie w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa. A ten rozpocznie się naturalnie przy zachowaniu wszelkich potrzebnych zasad sanitarnych. Jedną z nich jest brak publiczności na trybunach, co bez wątpienia całą imprezę uczyni dużo uboższą niż w poprzednich latach.

Doda PODRYWANA przez polskiego piłkarza?! Wcześniej była Wieniawa! Nie mają wątpliwości, poważna sprawa!

Pojawiły się informacje, że niektórzy fani planują zrobić skoczkom niespodziankę i z "trybuny leśnej" w pobliżu skoczni rozpocząć doping. Taka ewentualność spotkała się jednak ze stanowczą reakcją ze strony policji. Funkcjonariusze zamierzają solidnie dbać o to, aby wszelkie zasady dystansu społecznego oraz walki z pandemią koronawirusa były przestrzegane i zamierzają solidnie to weryfikować. Nie będzie pobłażania dla nikogo.

Dlatego też, chcąc czy nie, wszyscy sympatycy skoków narciarskich muszą nastawić się na zawody bez udziału kibiców. Najważniejsze jednak, aby i w takich okolicznościach reprezentanci Polski - a wśród nich m.in. Kamil Stoch - pokazali klasę i odnieśli cenne zwycięstwo.

Marcin Najman: Don Kasjo ZAATAKOWAŁ moją rodzinę. Dostanie WPIERD**!
Najnowsze