Polscy skoczkowie przesadzili z SOLARIUM?! To ZDJĘCIE mówi wszystko, wygląda jak KARYKATURA

2021-01-14 13:26 mil
Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Kamil Stoch
Autor: CyfraSport Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Kamil Stoch

W najbliższy weekend w Zakopanem odbędą się zawody Pucharu Świata. Wszyscy polscy kibice jak zawsze czekają na te pojedynki z wielką niecierpliwością. Mają nadzieję, że "Biało-czerwoni" staną na wysokości zadania i pokuszą się o znakomite wyniki. Tymczasem jeszcze przed rozpoczęciem kwalifikacji pojawił się wątek, który można okrzyknąć mianem co najmniej dziwnego...

Rok 2021 rozpoczął się w polskich skokach narciarskich znakomicie. Kamil Stoch w wielkim stylu rozstrzygnął bowiem na swoją korzyść zmagania w Turnieju Czterech Skoczni. Jakby tego było mało, polski skoczek dołożył do tego wszystkiego także i wygraną w jednych zawodach Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. I choć w kolejnych poszło mu już słabiej, to bez wątpienia stanowi on największą nadzieję Polaków pod kątem zmagań w Zakopanem.

Zobacz w galerii zdjęć jakie wykształcenie ma Kamil Stoch!

Wszyscy fani skoków narciarskich odliczają już zatem godziny do startu wielkich emocji w Zakopanem. Tymczasem mogą zapoznać się z wizerunkiem swoich ulubieńców, którego dotychczas... na pewno nie znali! Na jednym z billboardów reklamowych sportowcy pojawili się w stylizacji, po ujrzeniu której można szeroko otworzyć oczy ze zdziwienia. Jak wypadają zawodnicy w takim stylu?

Córka Małysza ze szczegółami opowiedziała o dzieciństwie. "Bałam się taty". PORUSZAJĄCE!

Jedno jest pewne - w tak niekonwencjonalny sposób skoczkowie nie zostali przedstawieni już dawno...

To wszystko jednak stanowi wyłącznie drugi plan. A na pierwszych jest dyspozycja sportowa podopiecznych Michala Doleżala. Jeżeli podczas weekendowych zmagań w Zakopanem spiszą się doskonale i postawią na swoim, wówczas ponownie trafią do wielu polskich serc!

SUper Raport 14.01 (Goście: Robert Biedroń - Wiosna, Jacek Dubois - adwokat oraz Jan Maria Jackowski - senator PiS)
Najnowsze