Jakub Kot

i

Autor: Instagram/kuba_kot_ Jakub Kot

Odważna decyzja

Polski skoczek wystartuje w wyborach. Nie ma już żadnych wątpliwości. Nie wszystkim się to spodoba

2023-09-20 15:27

Niespełna miesiąc dzieli nad od wyborów parlamentarnych, w których zadecydujemy o tym, która partia będzie miała władze. W wielu miastach w Polsce pojawiło się już mnóstwo plakatów z osobami, które kandydują do Sejmu i Senatu. Wśród nich nie brakuje osób ze świata show-biznesu, czy też sportu. Jednym z nich jest były polski skoczek narciarski, Jakub Kot.

15 października miliony Polaków wybiorą się do lokali wyborczych, aby wybrać swoich przedstawicieli w Sejmie i Senacie. Jak co cztery lata zadecydujemy, kto zasiądzie w ławach poselskich i będzie sprawował władzę w Polsce. Temat ten wywołuje ogromne emocje i można być pewnym, że im bliżej wyborów, tym dyskusja będzie coraz bardziej gorąca. I jak zwykle na listach wyborczych są znane osoby ze świata sportu również.

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?

Kot chce dostać się do Sejmu. Wszystko jasne

Już kilka tygodni temu stało się jasne, że do Sejmu próbował będzie się dostać Apoloniusz Tajner. Okazuje się, że jedyna osoba ze środowiska sportów zimowych i skoków narciarskich, które wystartują w wyborach. Po raz kolejny próbę dostania się do Sejmu podjął były reprezentant Polski, a obecnie ekspert telewizyjny, Jakub Kot.

Szeroko uśmiechnięty Kamil Stoch ogłosił to wszystkim. Na ten moment czekał długo. Fani natychmiast zareagowali

33-latek zajmie szóstą pozycję w 14. okręgu na listach Koalicji Obywatelskiej. Ten obejmuje takie powiaty jak: tatrzański, nowotarski, limanowski, nowosądecki i gorlicki. Kot poinformował o tym na swoich profilach w mediach społecznościowych. Rzecz jasna taka decyzja spotkała się z krytyką niektórych fanów i pojawiły się nieprzychylne komentarze dotyczące byłego skoczka.

Szymon Kołecki napędza polskiego mistrza. "On zawsze dąży do celu"
Najnowsze