Piotr Żyła

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

Popłaczecie się ze śmiechu po tej wypowiedzi Piotra Żyły. To mógł powiedzieć tylko on!

2021-12-04 20:02

Niewiele zabrakło, aby Polacy byli w bardzo dobrych humorach po sobotnim konkursie drużynowym. Biało-czerwoni ostatecznie zajęli czwarte miejsce, a ogromny wpływ na brak podium miał słaby skok Dawida Kubackiego. Mimo wszystko Piotr Żyła raczej nie był smutny po konkursie i w swoim stylu odpowiadał na pytania dziennikarzy. Jednym zdaniem rozbroił wszystkich.

Pogoda panująca w sobotnie popołudnie w Wiśle nie była zbyt przyjazna dla skoczków. Wiał mocny wiatr, co sprawiało, że można było obawiać się najgorszego, a więc odwołania konkursu drużynowego. Do tego jednak nie doszło i udało się go przeprowadzić, choć warunki były bardzo loteryjne. Widać było to po skokach niektórych zawodników.

Tak Dawid Kubacki skomentował FATALNY skok. Takiej opinii nie dało się przewidzieć, będziecie zaskoczeni

Komentarz Żyły bawi do łez. Co za wypowiedź

Niestety pech dopadł również Dawida Kubackiego w drugiej serii, który skoczył zaledwie 97 metrów i w dużej mierze to przez te próbę Polacy nie mogli stanąć na podium. Powiewem optymizmu może być natomiast postawa Piotra Żyły i Kamila Stocha, którzy skakali równo w trudnych warunkach. Żyła po zawodach został zapytany, co można było zrobić lepiej, aby powalczyć o podium.

Fatalne zachowanie polskich kibiców. Takie postępowanie to wstyd, brzydki gest w Wiśle

Sonda
Pekin 2022: Polscy skoczkowie zdobędą medal na Igrzyskach Olimpijskich?

Żyła rozbawił wszystkich. To mógł powiedzieć tylko on

"Wiewiór" odpowiedział w swoim stylu rozśmieszając dziennikarzy. - Ekspertem nie jestem. Myślę, że potrzebne do tego były dalekie skoki. To zawsze klucz do sukcesu - powiedział z rozbrajającą szczerością mistrz świata. - Ale wiadomo jak to bywa, czasami jest różnie, dzisiaj właśnie tak było - dodał po chwili.

Odniósł się również do słabego skoku Kubackiego. - Tak czasami bywa. Wyleci się, zdmuchnie i dziękuje. Wiem, że się zdarzają takie skoki. Nie tylko Dawidowi, co było widać w dzisiejszym konkursie. Taki jest nasz sport - wyjaśnił. Swoje próby ocenił jako udane. - Jestem zadowolony. Pierwszy skok mógł być lepszy, ale nad bulą dostałem podmuch. Powietrze było dziurawe. Drugi był lepszy. Z dzisiejszej roboty jestem zadowolony. Jutro też mam zamiar powalczyć - podsumował Żyła.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze