PŚ w Wiśle: Polscy kibice LEKCEWAŻĄ pandemię koronawirusa?! To ZDJĘCIE mówi wszystko

2020-11-21 16:49 PSt
Kibice pod skocznią w Wiśle
Autor: Cyfra Sport Kibice pod skocznią w Wiśle

Na ten dzień kibice skoków narciarskich czekali bardzo długo. To właśnie dziś odbywa się inauguracja sezonu zimowego 2020/21. Z powodu panującej pandemii koronawirusa zawody naturalnie rozgrywane są bez udziału publiczności. Nie oznacza to jednak, że kibice nie próbują zobaczyć konkursu na własne oczy.

Zawody pucharu świata w skokach narciarskich odbywające się w Polsce – zarówno w Wiśle, jak i w Zakopanem – od zawsze cieszyły się ogromnym powodzeniem kibiców. Atmosferę panującą podczas konkursów chwalili także sami zawodnicy, podkreślając, że to ogromna przyjemność skakać w takiej otoczce. Niestety, wszechobecna pandemia sprawiła, że w tym roku kibice nie zostali wpuszczeni na trybuny. Wielu z nich zjawiło się jednak pod skocznią im. Adama Małysza i zza płotu stara się śledzić przebieg zawodów.

Powyższe zdjęcie zamieścił na Twitterze korespondent SkiJumping.pl – Dominik Formela. Niełatwo określić, ilu fanów postanowiło na żywo obserwować konkurs w Wiśle. Policja zapowiedziała już kontrole kibiców znajdujących się pod skocznią, którzy nie będą przestrzegać obostrzeń dotyczących pandemii. Funkcjonariusze apelują także o zachowanie zdrowego rozsądku oraz uszanowanie decyzji organizatorów o niewpuszczaniu ludzi na trybuny.

Polscy kibice chcą zrobić Stochowi niespodziankę. Policja zapowiada OSTRĄ reakcję

Najnowsze