Polacy nienawidzili go, gdy rywalizował z Małyszem. Teraz padły MOCNE SŁOWA o Stochu!

2021-01-15 15:28 mso
Sven Hannawald
Autor: EastNews Sven Hannawald

Kibice skoków doskonale pamiętają ich rywalizację. Sven Hannawald przez lata napsuł wiele krwi Adamowi Małyszowi. Momentami wojna polskich fanów z Niemcem przybierała na grozie, gdy podczas lotu rzucano w niego śnieżkami. Wiele wskazuje, że w oczach fanów może sporo zyskać! W mediach wypowiedział się stanowczo o Kamilu Stochu. Niektórzy mogą dziś przecierać oczy ze zdumienia!

Trudno wyjaśnić, skąd brała się tak duża nienawiść pod adresem Svena Hannawalda. Za czasów świetności Adama Małysza, Niemiec wielokrotnie napsuł mu krwi, pokonując go w wielu zawodach. To jednak jeden z nielicznych przypadków, gdy rywal legendy sportów zimowych był aż tak gnębiony. Dochodziło nawet do groźnych sytuacji, gdy rzucano w niego śnieżkami, co przecież mogło spowodować groźny wypadek. Po latach, rywal Małysza zyskuje wiele w oczach fanów.

Zobacz w galerii poniżej zdjęcia Kamila Stocha z żoną!

Sven Hannawald odniósł się w rozmowie z "Onetem" do skandalu, który wywołał Halvor Egner Granerud. Chodzi o skandaliczną wypowiedź w czasie Turnieju Czterech Skoczni, gdy zaatakował Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. - Gdybym skakał w dzisiejszych czasach, nie prowadziłbym kont w mediach społecznościowych w internecie - zaczyna swoją wypowiedź.

Niemiec nazwał Polaka królem. - Jeśli chodzi o Graneruda, sam Norweg zrozumiał chyba, jak wielki błąd popełnił. Ja z kolei rozumiem reakcję polskich kibiców. Są rozczarowani, że ktoś w ten sposób zaatakował ich "króla". Naprawdę nie dziwię się, że się wściekli - dodawał w rozmowie z "Onetem", przyznając, że to może i dobrze, że na skoczni nie będzie kibiców.

Prawda na temat relacji Kamila Stocha z żoną. To zdarzenie wszystko potwierdza

Hannawald jest przekonany, że Biało-czerwoni fani zgotowaliby "gorące przywitanie" zawodnikowi. Przyznał też, że z pewnością nie pozwoliłby sobie na taki atak.

Zakopane. Był tak pijany, że po otwarciu drzwi wypadł samochodu
Najnowsze