nieznana historia

Rodzina Dawida Kubackiego nie mogła rozpoznać skoczka, gdy go zobaczyła! Siostra lidera Biało-czerwonych opowiedziała nieznaną historię z dzieciństwa

2023-01-01 12:15

Dawid Kubacki od lat zalicza się do grona najlepszych skoczków narciarskich w Polsce, przez co ma rzeszę wiernych fanów, którzy śledzą jego poczynania z zapartym tchem. Wiele osób jednak wciąż może nie wiedzieć wszystkiego na temat jednego z liderów Biało-czerwonych. Siostra Dawida Kubackiego przez laty opowiedziała historię z jego dzieciństwa, po której rodzina skoczka nie była w stanie go rozpoznać.

Razem z Kamilem Stochem i Piotrem Żyłą, Dawid Kubacki może pochwalić się ogromnym gronem wiernych fanów, którzy śledzą niemalże każdy krok swojego ulubieńca i starają się dowiedzieć wszystkiego na temat jednego z liderów reprezentacji Polski. Na pewno jednak istnieje masa informacji o Dawidzie Kubackim, których fani skoków narciarskich nie wiedzą i jedną z nich przed laty postanowiła opowiedzieć siostra polskiego skoczka, wracając do czasów jego dzieciństwa. 

Siostra Dawida Kubackiego opowiedziała nieznaną historię z życia skoczka! Rodzina lidera Biało-czerwonych nie mogła go rozpoznać

Okazuje się, że w latach swojej młodości Dawid Kubacki zaliczał się do grona dość kreatywnych dzieciaków, co doskonale widać było podczas jednego z wyjazdów. Przyszły skoczek narciarski wraz ze swoimi kolegami wpadł na ciekawy pomysł, aby sprawić psikusa swoim rodzicom, przy okazji dość radykalnie zmieniając swój wizerunek. Wszystko poszło zgodnie z planem dzieciaków, przez co kiedy już rodzice Dawida Kubackiego mieli okazję zobaczyć swojego syna, to nie mogli go rozpoznać. Poznajcie tę historię z dzieciństwa Dawida Kubackiego, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Dawid Kubacki wygra Turniej Czterech Skoczni 2022/23?
Najnowsze