Kamil Stoch

i

Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Kamil Stoch

Tajemnica Kamila Stocha

Sekret Kamila Stocha z dzieciństwa ujrzał światło dzienne. Spędzał na tym każdą wolną chwilę! Niewiarygodne

2023-02-12 19:25

Kamil Stoch nie pojechał razem z kadrą na konkursy Pucharu Świata do Lake Placid. Taką decyzję podjął trener "Biało-Czerwonych" - Thomas Thurnbichler. Szkoleniowiec za wszelką cenę chce uratować formę pięciokrotnego olimpijczyka przed mistrzostwami świata w Planicy, 35-latek w mediach społecznościowych pokazał, jak spędza weekend bez rywalizacji na skoczni.

Puchar Świata w skokach narciarskich powoli wchodzi w decydującą fazę całego sezonu. W sobotę oraz niedzielę, zawodnicy rywalizowali na obiekcie w Lake Placid. W pierwszym konkursie indywidualnym głównym "bohaterem" były niestety warunki atmosferyczne, które zmieniały się co chwile. Przez co skoczkowie nie mogli pokazać się, z jak najlepszej strony podczas rywalizacji. Ostatecznie zwyciężył Andreas Wellinger, który wcześniej triumfował także w kwalifikacjach. Pozostałe stopnie podium uzupełnił Ryoyu Kobayashi (w pierwszym skoku ustalił nowy rekord skoczni) oraz Daniel Tschofenig. Tego samego dnia, kibice byli świadkami historycznego konkursu duetów, w którym najlepszymi okazali się Dawid Kubacki i Piotr Żyła. Podczas niedzielnego konkursu na zwycięską ścieżkę powrócił Halvor Egner Granerud, który zdominował niedzielne zawody w Lake Placid.

Kamil Stoch zdradził tajemnice! Polak zdradził, czym się zajmował w dzieciństwie

Podczas konkursu Pucharu Świata w Lake Placid zabrakło Kamila Stocha. Taką decyzję podjął trener reprezentacji Polski - Thomas Thurnbichler. Wszystko z powodu zbliżających się mistrzostw świata w Planicy, na które szkoleniowiec chce odbudować formę pięciokrotnego olimpijczyka. 35-latek w mediach społecznościowych dodał zdjęcie, zdradzając co robił w dzieciństwie. - Jako dziecko w zimie spędzałem każdą wolną chwilę budując skocznie za domem i skacząc na biegówkach. Dziś sprawdziłem, czy nadal to potrafię - w taki sposób podpisał zdjęcie utytułowany skoczek narciarski.

Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/Kamil Stoch
Sonda
Czy Kamil Stoch wróci jeszcze do wielkiej formy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze