Skoki w Bischofshofen NA ŻYWO gdzie oglądać

i

Autor: AP PHOTO/MATTHIAS SCHRADER Skoki w Bischofshofen NA ŻYWO gdzie oglądać

Turniej Czterech Skoczni

Skoki Bischofshofen NA ŻYWO gdzie oglądać TV transmisja TCS: skoki w Bischofshofen dzisiaj 6.01 live online na którym kanale skoki w Bischofshofen gdzie oglądać skoki TV na żywo?

2023-01-06 10:39

Skoki Bischofshofen NA ŻYWO gdzie oglądać TV transmisja TCS: skoki w Bischofshofen dzisiaj 6.01 live online na którym kanale skoki w Bischofshofen gdzie oglądać skoki TV na żywo? Przed nami ostatni, czwarty konkurs Turnieju Czterech Skoczni! Po skokach w Bischofshofen dowiemy się, kto zdobędzie Złotego Orła. Najbliżej triumfu jest Halvor Egner Granerud, ale Dawid Kubacki wciąż może pokrzyżować mu plany! Skoki w Bischofshofen TV NA ŻYWO gdzie oglądać dzisiaj skoki Bischofshofen Turniej Czterech Skoczni 6.01 live online na którym kanale skoki w Bischofshofen?

Od początku Turnieju Czterech Skoczni Dawid Kubacki oraz Halvor Egner Granerud skaczą jak natchnieni i to właśnie pomiędzy nimi trwa rywalizacja o ostateczny triumf podczas tegorocznych zawodów. Przed skokami w Bischofshofen, po których dowiemy się, kto ostatecznie wywalczy Złotego Orła, bliżej zwycięstwa jest Norweg, który potwierdził swoją fenomenalną dyspozycję podczas czwartkowych kwalifikacji. Dawida Kubacki jednak znalazł się tuż za jego plecami, a ponadto skoczył nawet o pół metra dalej. To gwarantuje, że podczas ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen towarzyszyć nam będą ogromne emocje. Sprawdźcie, gdzie oglądać skoki w piątek 6 stycznia! 

Gdzie oglądać skoki w Bischofshofen? Turniej Czterech Skoczni skoki Bischofshofen live online w internecie na jakim programie ostatni konkurs TCS w Bischofschofen?

Ostatni konkurs 71. Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen zaplanowany jest na piątek 6 stycznia i rozpocznie się o godzinie 16:30. TRANSMISJA NA ŻYWO z Bischofshofen prowadzona będzie przez stacje TVN oraz Eurosport 1. Kibice będą mogli oglądać także skoki w Bischofshofen live online, za pośrednictwem platformy "player". Ponadto, na portalu sport.se.pl prowadzona będzie RELACJA NA ŻYWO ze skoków w Bischofshofen! Zaparaszamy!

Sonda
Czy Dawid Kubacki wygra Turniej Czterech Skoczni 2022/23?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze