Dawid Kubacki

i

Autor: Cyfra Sport Dawid Kubacki

Transmisja na żywo

Skoki Ga-Pa NA ŻYWO gdzie oglądać TV transmisja TCS: skoki Garmisch-Partenkirchen dzisiaj 1.01.2023. Skoki w Nowy Rok gdzie oglądać konkurs z Ga-Pa w TV na żywo?

2023-01-01 9:36

Skoki Ga-Pa NA ŻYWO: Gdzie oglądać konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Nowy Rok? Skoki Garmisch-Partenkirchen dzisiaj 1.01.2023 live online. Na którym kanale skoki w Nowy Rok? Gdzie oglądać skoki Ga-Pa TV na żywo? 71. Turniej Czterech Skoczni nabiera rozpędu. Przed nami drugi konkurs tegorocznych zawodów. Dawid Kubacki jest jednym z faworytów do końcowego triumfu, ale świetnie w pierwszym konkursie poradził sobie także Piotr Żyła. Obaj muszą jednak gonić Halvora Egnera Graneruda. Turniej Czterech Skoczni skoki Ga-Pa gdzie oglądać NA ŻYWO TV transmisja skoki Garmisch-Partenkirchen w Nowy Rok?

Turniej Czterech Skoczni skoki Ga-Pa: Gdzie oglądać noworoczny konkurs? Transmisja TV i stream online

W niedzielę o godz. 14.00 w niemieckim Garmisch-Partenkirchen odbędzie się drugi konkurs 71. Turnieju Czterech Skoczni. Wystąpi w nim pięciu biało-czerwonych: lider klasyfikacji generalnej PŚ Dawid Kubacki oraz Piotr Żyła, Kamil Stoch, Paweł Wąsek i Stefan Hula. W sobotę Kubacki oddał najdłuższy skok w kwalifikacjach - 140,5 m. Kolejne miejsca zajęli Słoweńcy - Anze Lanisek i Timi Zajc. Żyła był czwarty, Stoch siódmy, Wąsek 13., zaś Hula 45.

W pierwszej serii rozgrywanej systemem KO rywalem Kubackiego będzie Amerykanin Decker Dean. Żyła będzie skakać w parze z Finem Antti Aalto, Stoch z Włochem Francesco Ceconem, Wąsek z Norwegiem Johannem Andre Forfangiem, a Hula z innym reprezentantem Norwegii Halvorem Egnerem Granerudem.

Piotr Żyła zareagował na problemy, z którymi zmaga się każdy. Padły jasne słowa, świetna informacja dla kibiców!

Po pierwszych zawodach w Oberstdorfie liderem Turnieju Czterech Skoczni jest Granerud. Drugie miejsce ze stratą 13,4 pkt zajmuje Żyła, a trzeci jest Kubacki. Duże szanse na triumf w niemiecko-austriackim turnieju mają również reprezentanci Niemiec Karl Geiger i Andreas Wellinger oraz Austriak Stefan Kraft. Stoch w Oberstdorfie zajął dziewiąte miejsce. Przed rokiem konkurs w Ga-Pa wygrał Japończyk Ryoyu Kobayashi, który triumfował w Turnieju Czterech Skoczni, a na koniec sezonu sięgnął po Kryształową Kulę.

1 stycznia 2021 roku najlepszy na Grosse Olympiaschanze był Kubacki, który w drugiej serii ustanowił rekord skoczni - 144 m. Rozmiar obiektu o punkcie K - 125 metrów wynosi 142 m. Dwukrotnie wygrywał tu również Kamil Stoch (2017, 2018). Łącznie biało-czerwoni 11 razy stawali na podium w Ga-Pa. Najczęściej, bo aż czterokrotnie triumfował tu Niemiec Jens Weissflog (1984, 1985, 1990, 1991).

Trzech Polaków w historii triumfowało w Turnieju Czterech Szkoczni. Jako pierwszy w 2001 roku dokonał tego Adam Małysz. Jego sukces trzykrotnie powtórzył Stoch (2017, 2018, 2021), a w 2020 roku najlepszy był Kubacki.

Piękna łyżwiarka zniewala urodą i talentem. Jutta Leerdam to najpiękniejsza sportsmenka na świecie?

Skoki Ga-Pa: TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Live online 1.01.2023

Drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen zaplanowano na 1 stycznia na godzinę 14:00. TRANSMISJA NA ŻYWO z konkursu w Garmisch-Partenkirchen prowadzona będzie przez stację TVN i Eurosport 1. Kibice skoków będą mogli śledzić rywalizację Ga-Pa również live online, za pośrednictwem "playera" i Eurosportu Extra. Ponadto, RELACJA NA ŻYWO z kwalifikacji w Garmisch-Partenkirchen prowadzona będzie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze