Powalające zdjęcia

Piękna łyżwiarka zniewala urodą i talentem. Jutta Leerdam to najpiękniejsza sportsmenka na świecie?

2023-01-01 9:00

W świecie sportu nie brakuje zawodniczek, które przyciągają fanów nie tylko swoimi osiągnięciami, ale także urodą. Holenderska łyżwiarka szybka Jutta Leerdam może pochwalić się zarówno wielkimi osiągnięciami sportowymi, jak i oszałamiającą urodą. Mimo młodego wieku Leerdam zyskała już miliony fanów na całym świecie i trudno się temu dziwić!

Nierzadko fani zwracają uwagę nie tylko na czysto sportowe aspekty rywalizacji w sportach kobiecych. Co więcej, część sportsmenek, które nie zdołały osiągnąć wielkich sukcesów, później próbuje swoich sił jako modelki, choć media społecznościowe pozwalają to też połączyć. Jednym z przykładów jest Ewa Brodnicka, była mistrzyni świata w boksie, która nie boi się pokazywać swojego ciała i od lat publikuje odważne zdjęcia. Umiejętności i urody nie brakuje na pewno Jutcie Leerdam – holenderskiej łyżwiarce szybkiej. Wicemistrzyni olimpijska cieszy się ogromną popularnością – na Instagramie obserwuje ją niemal 3,5 mln osób! I trudno się im dziwić.

Jutta Leerdam zniewala urodą. Holenderka to jedna z najpiękniejszych sportsmenek

Jutta Leerdam zasługuje na uwagę fanów przede wszystkim za swoje osiągnięcia. 24-latka, która swoje urodziny obchodzi 30 grudnia, ma już na swoim koncie srebro igrzysk olimpijskich, które zdobyła w 2022 roku w Pekinie. Pierwsze, także znaczące, sukcesy zaczęła odnosić już w 2019 roku – wówczas zdobyła złoty medal mistrzostw świata w sprincie drużynowym w Inzell. W 2020 roku zdobyła kolejne dwa złota MŚ – w sprincie drużynowym oraz indywidualnie na 1000 metrów. W Heerenveen w 2021 roku zdobyła natomiast srebro w biegu na 1000 metrów.

Nie ma wątpliwości, że o Leerdam usłyszymy jeszcze nie raz w kontekście sukcesów na lodowym torze. Ale Holenderka przyciąga uwagę także swoją oszałamiającą urodą, a sama zawodniczka nie stroni od mediów społecznościowych, gdzie publikuje wiele zdjęć nie tylko z zawodów, kusząc kibiców swoimi wdziękami. Obszerną galerię zdjęć z Juttą Leerdam znajdziecie poniżej:

Najnowsze