Kibice Stocha i Kubackiego OSZALEJĄ ze szczęścia. Tego nie można było przewidzieć. KULTOWA sprawa

2020-11-21 15:03
Skoki narciarskie Innsbruck TRANSMISJA TV NA ŻYWO Turniej Czterech Skoczni DZISIAJ 02.01 STREAM ONLINE LIVE Skoki narciarskie TCS w Innsbrucku w TV Na jakim programie 02.01.2021
Autor: East News

Skoki narciarskie dzięki osiągnięciom najpierw Adama Małysza, a następnie Kamila Stocha, czy Dawida Kubackiego stały się jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce. Zawody śledzą tysiące kibiców przed telewizorami, a podczas konkursów na polskich obiektach trybuny pękają w szwach. Każdy fan choć przez chwilę chciał się poczuć jak nasi mistrzowie. To w małej namiastce dają gry komputerowe, a przede wszystkim kultowe Deluxe Ski Jump 2. Fani tej serii dzięki staraniom producentów wpadną w zachwyt.

Obecnie ciężko sobie wyobrazić zimowych weekendów bez skoków narciarskich. Ten trend w tysiącach polskich domów trwa w zasadzie przez cały XXI wiek. Bo ten w dużej mierze należy do polskich skoczków. Najpierw niedościgniony w swoim fachu był Adam Małysz, który został światową legendą tej dyscypliny sportu. Obecnie jego dzieło kontynuują Kamil Stoch i Dawid Kubacki, a więc liderzy polskiej kadry. Zainteresowanie skokami nie maleje, a od wielu lat utrzymuje się na podobnym poziomie.

WIELKIE OSTRZEŻENIE Adama Małysza przed startem sezonu. Mówi o BRAKU WYBACZENIA!

Transmisje w telewizje wciąż oglądają tysiące kibiców. Ci szukają również emocji w grach komputerowych. Na rynku pojawiło się mnóstwo gier z tematyką skoków narciarskich, ale prawdopodobnie nic nie przebije serii, która powstała już wiele lat temu. Mowa tu o Deluxe Ski Jump 2, która mimo słabej jak na obecne czasy grafiki, nadal cieszy się ogromną popularnością.

Polscy kibice chcą zrobić Stochowi niespodziankę. Policja zapowiada OSTRĄ reakcję

Fizyka w grze jest bowiem na znakomitym poziomie i trzeba sporych umiejętności, aby oddawać jak najdalsze skoki. Przed nowym sezonem w Pucharze Świata producenci gry postanowili sprawić fanom niespodziankę. Od teraz Deluxe Ski Jump 2 jest dostępne na telefonach komórkowych, a aplikację można pobrać całkowicie za darmo. Nic tylko szybować w przestworzach niczym Orzeł z Wisły!

Szeliga kontra Mariusz Pudzianowski na GOŁE PIĘŚCI?! FAME MMA 8
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze