Marek Rudziński

i

Autor: Mateusz Grochocki/Dzien Dobry TVN/East News

Koniec już niedługo

Słynny komentator skoków przejdzie na emeryturę. Fani będą rozczarowani. Marek Rudziński mówi wprost

2023-04-01 12:58

Jego głos kibice skoków narciarskich znajdą doskonale. Marek Rudziński jest jednym z najpopularniejszych komentatorów tej dyscypliny w naszym kraju. W rozmowie z redakcją "Meczyki.pl" w programie "Dwa fotele" zdradził, kiedy przejdzie na dziennikarską emeryturę. W branży pozostaje od ponad czterech dekad. Marek Rudziński przyznał, że ten moment nadchodzi wielkimi krokami.

Marek Rudziński od wielu, wielu lat zajmuje się komentowaniem skoków narciarskich na antenie Eurosportu. Każdy fan tej zimowej dyscypliny kojarzy jego głos doskonale. Niestety, wielkimi krokami zbliża się koniec jego dziennikarskiej kariery. Komentator Eurosportu zdradził, kiedy chciałby powiedzieć pas i zrezygnować z dalszej etatowej pracy w roli dziennikarza. Marek Rudziński pojawił się w programie "Dwa fotele" na kanale Meczyki.pl na YouTube.

Kamil Stoch został potraktowany przez sędziów tak, że ugną wam się nogi! Niesamowita sytuacja po wybitnym locie

Marek Rudziński przejdzie na emeryturę. Dziennikarz zdradził termin

Marek Rudziński nie ukrywał, że planuje odejść na dziennikarską emeryturę po Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Chciałby tam skomentować zawody lekkoatletyczne.

- Jak nie pojadę do Paryża, to będę je komentował z Warszawy. I na tym zakończę. Powiem pas, bo prawdopodobnie nie będę już miał ochoty komentować co tydzień 4-miesięczny sezon zimowy, który właśnie kończę - przyznał w obszernej rozmowie.

Nie wyklucza jednak sporadycznego pojawiania się w programach telewizyjnych w roli eksperta lub gościa. - Ale nie w sensie takiego cotygodniowego maratonu - od razu zaznaczył.

Podium Piotra Żyły indywidualnie! Czwarte miejsce drużyny, udana sobota w Planicy

Kim jest Marek Rudziński?

Marek Rudziński przez kilkadziesiąt lat zawodowej kariery jeździł na najważniejsze imprezy świata. Dziennikarz Eurosportu relacjonował jedenaście Igrzysk Olimpijskich. Z mediami związany jest od ponad 40 lat. Pracował m.in. w Polskim Radiu czy Telewizji Polskiej.

Czy Michalik będzie walczył w MMA?

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze