Słynny skoczek przekazał radosne nowiny. Za kilka miesięcy oszaleje z radości! Fani w skowronkach

2022-05-20 10:27
Manuel Fettner
Autor: Cyfra Sport Manuel Fettner

W skokach narciarskich często bywa tak, że przerwa między sezonami przynosi fanom wiele radosnych wieści z życia prywatnego skoczków. Jest to okres, w którym mają oni więcej czasu dla najbliższych, przez co odbywają się np. śluby. Tym razem jeden z największych wygranych poprzedniego sezonu, Manuel Fettner, poinformował o oczekiwanych narodzinach dziecka! Słynny skoczek przekazał te nowiny w mediach społecznościowych, a już za kilka miesięcy oszaleje z radości.

Minioną zimę można nazwać najlepszą w długiej karierze Manuela Fettnera. Jeden z najbardziej doświadczonych skoczków w stawce wszedł w olimpijskim sezonie na wyżyny możliwości i okazał się jednym z największych wygranych. Co prawda w Pucharze Świata zdobywał już więcej punktów i zajmował wyższe miejsca niż siedemnaste z 424 punktami - w sezonie 2010/11 był dwunasty (460 pkt), a w 2016/17 dziesiąty (703) - jednak w ostatnich latach miał spore problemy. W sezonach 2019/20 i 2020/21 zdobył zaledwie 50 "oczek" w PŚ i stracił miejsce w austriackiej kadrze. Nie złożył jednak broni i na własną rękę zbudował formę, która w Pekinie przyniosła mu upragnione olimpijskie medale. Z kolegami wywalczył on złoto w drużynie, a indywidualnie został sensacyjnym wicemistrzem olimpijskim na normalnej skoczni! 36-latek zadziwił wszystkich kibiców, a dobry okres w jego życiu wciąż trwa.

Thomas Thurnbichler jest już wykończony. Tajner ujawnił całą prawdę o pracy z polskimi skoczkami, wyszło na jaw

Fani skoków doskonale znają Izabelę Małysz, ale nie wszyscy wiedzą, czym się zajmuje. W poniższej galerii dowiesz się wszystkiego!

Słynny skoczek przekazał radosne nowiny. Fettner za kilka miesięcy oszaleje ze szczęścia!

Po odniesieniu życiowego sukcesu w zawodowej karierze, austriacki skoczek spełnił kolejne marzenie. Można powiedzieć, że w ciągu kilku miesięcy jest on najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi, bowiem w mediach społecznościowych ogłosił, że oczekuje na pierwsze dziecko! Z Sylvie spotyka się od dłuższego czasu i łączy ich szczególne uczucie, a teraz partnerka urodzi mu potomka. Fettner nie ukrywa olbrzymiej ekscytacji!

Ogromne zmiany w reprezentacji Polski w skokach narciarskich! Sensacyjne nazwisko, PZN zatwierdził kadrę

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci w przyszłym sezonie do wielkiej formy?

Wicemistrz olimpijski z Pekinu zamieścił w mediach społecznościowych okolicznościową fotografię. Podczas zachodu słońca na plaży zapozował do zdjęcia z partnerką i skupił się na jej ciążowym brzuszku. Swoją radość wyraził w wymownym opisie: "Przyszłość skoków narciarskich jest uratowana. Mamusia i tatuś są przeszczęśliwi!" - napisał Fettner. Pod jego postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, także od polskich fanów. 

Thomas Thurnbichler przed startem przygotowań do nowego sezonu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze