Manuel Fettner

i

Autor: Cyfra Sport Manuel Fettner

Słynny skoczek przekazał radosne nowiny. Za kilka miesięcy oszaleje z radości! Fani w skowronkach

2022-05-20 10:27

W skokach narciarskich często bywa tak, że przerwa między sezonami przynosi fanom wiele radosnych wieści z życia prywatnego skoczków. Jest to okres, w którym mają oni więcej czasu dla najbliższych, przez co odbywają się np. śluby. Tym razem jeden z największych wygranych poprzedniego sezonu, Manuel Fettner, poinformował o oczekiwanych narodzinach dziecka! Słynny skoczek przekazał te nowiny w mediach społecznościowych, a już za kilka miesięcy oszaleje z radości.

Minioną zimę można nazwać najlepszą w długiej karierze Manuela Fettnera. Jeden z najbardziej doświadczonych skoczków w stawce wszedł w olimpijskim sezonie na wyżyny możliwości i okazał się jednym z największych wygranych. Co prawda w Pucharze Świata zdobywał już więcej punktów i zajmował wyższe miejsca niż siedemnaste z 424 punktami - w sezonie 2010/11 był dwunasty (460 pkt), a w 2016/17 dziesiąty (703) - jednak w ostatnich latach miał spore problemy. W sezonach 2019/20 i 2020/21 zdobył zaledwie 50 "oczek" w PŚ i stracił miejsce w austriackiej kadrze. Nie złożył jednak broni i na własną rękę zbudował formę, która w Pekinie przyniosła mu upragnione olimpijskie medale. Z kolegami wywalczył on złoto w drużynie, a indywidualnie został sensacyjnym wicemistrzem olimpijskim na normalnej skoczni! 36-latek zadziwił wszystkich kibiców, a dobry okres w jego życiu wciąż trwa.

Thomas Thurnbichler jest już wykończony. Tajner ujawnił całą prawdę o pracy z polskimi skoczkami, wyszło na jaw

Fani skoków doskonale znają Izabelę Małysz, ale nie wszyscy wiedzą, czym się zajmuje. W poniższej galerii dowiesz się wszystkiego!

Słynny skoczek przekazał radosne nowiny. Fettner za kilka miesięcy oszaleje ze szczęścia!

Po odniesieniu życiowego sukcesu w zawodowej karierze, austriacki skoczek spełnił kolejne marzenie. Można powiedzieć, że w ciągu kilku miesięcy jest on najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi, bowiem w mediach społecznościowych ogłosił, że oczekuje na pierwsze dziecko! Z Sylvie spotyka się od dłuższego czasu i łączy ich szczególne uczucie, a teraz partnerka urodzi mu potomka. Fettner nie ukrywa olbrzymiej ekscytacji!

Ogromne zmiany w reprezentacji Polski w skokach narciarskich! Sensacyjne nazwisko, PZN zatwierdził kadrę

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci w przyszłym sezonie do wielkiej formy?

Wicemistrz olimpijski z Pekinu zamieścił w mediach społecznościowych okolicznościową fotografię. Podczas zachodu słońca na plaży zapozował do zdjęcia z partnerką i skupił się na jej ciążowym brzuszku. Swoją radość wyraził w wymownym opisie: "Przyszłość skoków narciarskich jest uratowana. Mamusia i tatuś są przeszczęśliwi!" - napisał Fettner. Pod jego postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, także od polskich fanów. 

Thomas Thurnbichler przed startem przygotowań do nowego sezonu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze