Thomas Thurnbichler jest już wykończony. Tajner ujawnił całą prawdę o pracy z polskimi skoczkami, wyszło na jaw

2022-05-18 10:53
Thomas Thurnbichler, Kamil Stoch
Autor: Instagram/Thomas Thurnbichler Thomas Thurnbichler i Kamil Stoch

Thomas Thurnbichler ostro rozpoczął pracę z polskimi skoczkami. Stoch, Kubacki, Żyła i reszta naszej ekipy jest już po pierwszym zgrupowaniu z nowym selekcjonerem. Okazało się, że trener jest już wykończony pracą. Całą prawdę na temat pracy z polskimi skoczkami wyjawił na łamach "Interii" prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner.

Czy w końcu kibice znów doczekają się dobrych skoków naszych zawodników? Thomas Thurnbichler został niedawno nowym szkoleniowcem kadry "Orłów". Na razie trener nie ma wielkich problemów. - Jeśli osiągniemy sukces, to wielu ludzi zacznie mnie rozpoznawać tutaj. Jeśli jesteś osobą publiczną, to musisz z tym żyć. Na razie tak nie jest. Mówimy o moim wyjściu do restauracji „Forum”. Byłem tam i nikt mnie nie zaczepił - opowiadał w rozmowie z "Super Expressem". W rozmowie z "Interią", prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner przyznał, że praca Thurnbichlera jest naprawdę ciężka.

Thurnbichler wycieńczony pracą w Polsce?

Thomas Thurnbichler nie narzeka na brak pracy. Wyszła na jaw cała prawda o austriackim szkoleniowcu i jego ostrym działaniom z reprezentacją Polski. Wygląda na to, że jest ostra harówka.

NIE PRZEGAP! Stefan Horngacher ma się czego obawiać. Thomas Thurnbichler zapowiada, że będzie z nim ostro walczył [WYWIAD]

- Sam też jestem zaskoczony, jak oni mocno wzięli się do pracy. Thomas Thurnbichler jest niesamowicie dynamiczny. Spotkałem go trzy dni temu i powiedział, że jest już wykończony. Największą robotę wykonuje teraz. Zawodnicy są bardzo zadowoleni, włącznie z naszą trójką muszkieterów - zawodników starszych, którzy nie spodziewali się, że tak to będzie wyglądało - powiedział Tajner w rozmowie z "Interią".

Skoczkowie zaskoczeni, jak przebiega współpraca z Thurnbichlerem

Adam Małysz miał powiedzieć Tajnerowi, że skoczkowie są pozytywnie zaskoczeni początkiem pracy. - Myślę, że są mocno zaskoczeni. Tak wynika z ich reakcji i z tego, co relacjonował Adam Małysz. Zupełnie inne podejście do rozpoczęcia przygotowań. Więcej jest prac koncepcyjnych, wyjaśniania, na czym będzie to polegało - dodał prezes PZN.

NIE PRZEGAP! Ogromne zmiany w reprezentacji Polski w skokach narciarskich! Sensacyjne nazwisko, PZN zatwierdził kadrę

Thomas Thurnbichler przed startem przygotowań do nowego sezonu
Sonda
Czy Thomas Thurnbichler poprowadzi polskich skoczków do sukcesów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze