Iza Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Iza Małysz

Widać zmianę

Spojrzeliśmy na to zdjęcie Izabeli Małysz i wcisnęło nas w fotel. Tak teraz wygląda 45-latka. Metamorfoza zauważalna od razu

2023-12-06 12:15

Izabela Małysz stara się być aktywną osobą w mediach społecznościowych i od czasu do czasu publikuje treści między innymi na Instagramie. Jej profil śledzi blisko 40 tysięcy użytkowników. Niedawno żona Adama Małysza pochwaliła się wypadem na narty we włoskie Alpy. Okazuje się, że wybrała się tam z całą rodziną, z którą udała się również na tematyczną zabawę. Fani byli zachwyceni wyglądem Izabeli Małysz.

Izabela Małysz od dłuższego czasu jest osobą aktywną w mediach społecznościowych i zdecydowała się nieco odważniej wkroczyć w ten świat. Bo jeszcze kilka lat temu ukochana legendarnego skoczka starała się raczej unikać rozgłosu i żyła daleko od mediów. Zmieniło się to, gdy postanowiła przyjąć propozycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Od tego momentu o Izabeli Małysz zaczęto pisać i mówić zdecydowanie więcej niż do udziału w programie.

Izabela Małysz wyjechała z Polski. Zzielenieliśmy z zazdrości widząc, gdzie się przeniosła. Zerwała się skoro świt i musiała się pochwalić

Izabela Małysz zmieniła fryzurę?

Żona "Orła z Wisły" coraz częściej zaczęła publikować zdjęcia w mediach społecznościowych i niekiedy nie brakuje również treści na Instastories. Tak też było ostatnim razem, gdy Izabela Małysz pochwaliła się wyjazdem do Włoch. Pokazywała nagrania ze stoku. Szybko okazało się, że na południe Europy wybrała się z całą rodziną, o czym świadczy ostatnie zdjęcie opublikowane na Instagramie.

Izabela Małysz pokazała się u boku córki Karoliny, męża Adama oraz zięcia Kamil. Z lokalizacji udostępnionej przez Izabelę wynika, że Małyszowie wybrali się do miejscowości Folgarida. 45-latka pokazała się w niecodziennym wydaniu i miała na sobie białą koszulkę z napisem "Barbie" oraz różowe spodnie. Wydaje się, że postawiła również na metamorfozę fryzury, gdyż włosy ma krótsze niż na poprzednich zdjęciach.

Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze