Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz

aż zazdrość bierze

Izabela Małysz wyjechała z Polski. Zzielenieliśmy z zazdrości widząc, gdzie się przeniosła. Zerwała się skoro świt i musiała się pochwalić

2023-12-04 15:15

Początek grudnia to idealny czas tuż przed zabraniem się do przygotowywania świąt na to, aby wyjechać z Polski i odpocząć jeszcze przez świąteczną gorączką. Z podobnego założenia najpewniej wychodzi Izabela Małysz, która zerwała się skoro świt, aby pokazać swoim fanom, gdzie obecnie się znajduje. Na ten widok wielu padnie z zazdrości.

Jak przystało na żonę legendy polskich sportów zimowych, Izabela Małysz nie nudzi się podczas zimowych miesięcy. Małżonka Adama Małysza często wyjeżdża poza granice naszego kraju, gdzie korzysta z życia i chętnie chwali się w internecie tym, gdzie akurat się znajduje i co robi. Nie inaczej było tym razem, kiedy małżonka "Orła z Wisły" i prezesa Polskiego Związku Narciarskiego postanowiła bawić się podczas zimowego szaleństwa we włoskim Trydencie. Wielu o takim wyjeździe może tylko pomarzyć. 

QUIZ. Egzamin wiedzy o Adamie Małyszu. Co wiesz o "Orle z Wisły"?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od czegoś na rozgrzewkę. Gdzie urodził się Adam Małysz?
Adam Małysz

Izabela Małysz tuż przed świętami Bożego Narodzenia postanowiła wyjechać z Polski oraz skorzystać z bajkowej, zimowej pogody, zanim pochłoną ją przygotowania Wigilii oraz świąt Bożego Narodzenia. Zdjęciami ze swojego wyjazdu, żona Adama Małysza oczywiście pochwaliła się na Instagramie, przez co wielu może zzielenieć z zazdrości.

Izabela Małysz wyjechała z Polski. Zzielenieliśmy z zazdrości widząc, gdzie się przeniosła. Zerwała się skoro świt i musiała się pochwalić

Małżonka "Orła z Wisły" nie chciał tracić ani chwili i już przed godziną 8:00 zameldowała się na stoku, skąd oczywiście publikowała kolejne relacje. Monte Spolverino, bo właśnie tam znajduje się Izabela Małysz, znajduje się na wysokości ponad 2 tysięcy metrów i jak widać, rozciągają się stamtąd piękne widoki.

Izabela Małysz wypoczywa we włoskich górach

i

Autor: Instagram/ izamalysz screen Izabela Małysz wypoczywa we włoskich górach
Listen on Spreaker.
Najnowsze