Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz

Niecodzienny widok

Izabela Małysz opuściła Polskę i pokazała zdjęcie, które obrzydzi mnóstwo osób. Odwracaliśmy wzrok, gdy zobaczyliśmy, co wzięła do ręki

2023-09-13 8:50

Sezon wakacyjny dla wielu Polaków dobiegł końca. Nie jest jednak tajemnicą, że i wrzesień jest miesiącem, w którym mnóstwo osób decyduje się na wyjazdy. Wówczas ceny są bardziej przystępne, a w popularnych miejscowościach turystycznych panuje mniejszy tłok. Być może m.in. dlatego Izabela Małysz właśnie teraz zdecydowała się opuścić granice Polski i wyjechać na południe Europy.

Wakacje 2023 są już przeszłością i zdecydowana część osób wróciła już do pracowniczych i szkolnych obowiązków odliczając czas do końca czerwca przyszłego roku, kiedy to znów będzie można udać się na urlop. Jednak ostatnimi czasy coraz więcej podróżników decyduje się na wyjazd we wrześniu, gdy ceny są zdecydowanie przyjemniejsze dla portfela, a turystów jest zdecydowanie mniej w najpopularniejszych miejscowościach.

Izabela Małysz z nietypowym zdjęciem. To wzięła do ręki

Skorzystała z tego również Izabela Małysz, która opublikowała na Instagramie zdjęcia z wyjazdu do Chorwacji. Kraj ten jest jednym z ulubionych kierunków turystycznych Izy i Adama Małyszów, bo fotografie z tego miejsca na mapie Europy można zobaczyć u nich bardzo często. Nie inaczej jest i tym razem. Żona legendy skoków narciarskich pokazała również przygotowywane przez siebie danie.

Wydało się! Adam Małysz robi to, kiedy nikt nie patrzy. To silniejsze od niego, "Orzeł z Wisły" nie może się oprzeć

A to nie każdemu przypadłoby do gustu. Iza Małysz opublikowała bowiem fotografię z... ośmiornicą w ręku. Wiele osób taki widok by odrzucił, bo ten głowonóg nie należy do najpiękniejszych zwierząt na świecie, a ponadto nie każdy lubi dania z owocami morza. Izabeli Małysz najwidoczniej to nie przeszkadza, bo przygotowała sałatkę z ośmiornicy.

Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Listen on Spreaker.
Małysz czy Stoch. Kto jest lepszy? Kibice w Zakopanem zdecydowali!
Najnowsze