Tajemnicza wypowiedź dziennikarza TVP o Michale Doleżalu. "Na razie może na tym zakończę"

2021-12-05 15:07
Michal Dolezal
Autor: CyfraSport Michal Dolezal

Co dalej z Michalem Doleżalem? To pytanie zadaje sobie wielu kibiców skoków narciarskich. Polscy sportowcy nie radzą sobie najlepiej na początku sezonu Pucharu Świata. W sieci można znaleźć przeróżne wypowiedzi na temat pracy czeskiego szkoleniowca. W programie "Trzecia Seria Ekstra" dziennikarz TVP Sport Michał Chmielewski zdecydował się na poważne wyznanie nt. Michala Doleżala.

Polscy skoczkowie nie rozpoczęli najlepiej nowego sezonu Pucharu Świata. Niestety, Biało-czerwoni falują z formą i wiele brakuje do jej optymalności. Tej zimy odbędą się jednak Igrzyska Olimpijskie w Pekinie i z pewnością najważniejsze jest to, by najlepsza dyspozycja trafiła właśnie na imprezę w stolicy Chin. Nie brakuje tych, którzy już na początku zmagań chcieliby zwalniać szkoleniowca Michala Doleżala. Większość zdążyła zapomnieć o poprzednich sukcesach i domaga się natychmiastowej dymisji. Humorów jak na razie nie poprawił także konkurs drużynowy w Wiśle. Polacy skończyli go na czwartym miejscu, choć długimi momentami prowadzili.

NIE PRZEGAP! Drożyzna uderza w kibiców. Sprzedawcy w Wiśle ZAŁAMANI. Tyle trzeba zapłacić za oscypka

Puchar Świata. Tajemnicza wypowiedź dziennikarza TVP o Doleżalu

Michał Chmielewski z TVP Sport w programie "Trzecia Seria Extra" wypowiedział się na temat krytyki Michala Doleżala. - Pisanie o Michale Doleżalu "parodysta" i tak dalej i zrzucanie na niego całej odpowiedzialności za to, co się dzieje w polskich skokach jest trochę niesprawiedliwie. Nie bronię czeskiego szkoleniowca, ale pamiętajmy, że ten sztab to nie jest tylko Michal Doleżal... - zaczął swój wywód dziennikarz zajmujący się m.in. skokami narciarskimi.

Dalsze słowa sprawiają, że można się poważnie zastanowić na temat problemów kadry. Czy rzeczywiście Michal Doleżal jest za to winny? - I mówię to nie bez przyczyny, ale na razie może na tym zakończę. To nie są rządy dyktatury, totalitaryzmu, tylko to jest zespół, który o wszystkim decyduje. Czasem na pomysły, rozwiązania wpada jeden trener, czasem na inne drugi trener. Ten kolektyw działa lub nie - mówił tajemniczo Michał Chmielewski. Czyżby problemy miały źródło w innym miejscu?

Sonda
Chcesz, żeby Michał Doleżal dalej pracował z polską kadrą?

PŚ w Wiśle: Wyniki drużynówki

Konkurs drużynowy Pucharu Świata w Wiśle wygrali Austriacy przed Niemcami i Słoweńcami, którzy w Wiśle na podium stanęli po raz pierwszy.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze