Justyna Kowalczyk-Tekieli

i

Autor: Instagram/ justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk-Tekieli

opublikowała nagranie

Tak Justyna Kowalczyk radzi sobie po stracie męża. Opublikowała specjalne nagranie. Towarzyszyła jej legendarna piosenka

2023-06-01 20:50

Ostatnie dni były dla Justyny Kowalczyk-Tekieli niezwykle trudne. Wielokrotna medalistka olimpijska i ikona polskiego sportu musiała pogodzić się ze śmiercią swojego męża Kacpra Tekielego i jednocześnie zadbać o ich małego synka. "Królowa nart" bardzo mocno przeżywa stratę małżonka, jednak udowadnia również, że jest niezwykle silna w tym trudnym czasie. Potwierdza to ostatnie nagranie, które pojawiło się w sieci.

Kiedy informacje o tragicznej śmierci Kacpra Tekielego obiegły polskie media, wielu fanów Justyny Kowalczyk natychmiast zaczęło składać kondolencje ikonie polskich sportów zimowych i wielokrotnej medalistce olimpijskiej, próbując dodać jej otuchy w tym trudnym czasie. Podczas uroczystości pogrzebowej polskiego wspinacza oraz instruktora wspinaczki sportowej, na gdańskim cmentarzu pojawiła się również masa osób, aby pożegnać męża Justyny Kowalczyk. "Królowa nart" nie zapomniała jednak, że musi być bardzo silna dla swojego synka i postanowiła pokazać fanom, jak spędza razem ze swoją pociechą Dzień Dziecka. 

Justyna Kowalczyk spędziła z synkiem Dzień Dziecka na wycieczce. Podczas drogi towarzyszył jej ten utwór

Justyna Kowalczyk w tym trudnym dla niej okresie postawiła na jej hobby, jakim jest sport. Korzystając z pięknej pogody w pierwszym dniu czerwca, postanowiła wraz z synkiem wyjść z domu i wybrać się na przejażdżkę rowerem, pokazując przy okazji internautom przepiękny kraj obraz składający się z zielonych trwa, słońca w zenicie oraz gór majaczących w oddali. 

Tak Justyna Kowalczyk radzi sobie po stracie męża. Opublikowała specjalne nagranie, towarzyszyła jej legendarna piosenka

Przemierzając wąską ścieżkę na wzniesieniu, Justyna Kowalczyk obracała aparatem, próbując uchwycić jak najwięcej szczegółów zapierającego dech w piersiach krajobrazu. Do tego postanowiła dodać legendarną piosenkę "What a Wonderful World", w wykonaniu Louis'a Armstronga.

Sonda
Czy Justyna Kowalczyk-Tekieli to jedna z największych legend polskiego sportu?
Tak Justyna Kowalczyk-Tekieli wraz z synkiem spędziła Dzień Dziecka

i

Autor: Instagram/ justyna.kowalczyk.tekieli screen Tak Justyna Kowalczyk-Tekieli wraz z synkiem spędziła Dzień Dziecka
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze