Karolina Małysz

i

Autor: Instagram Karolina Małysz Karolina Małysz

Tak Karolina Małysz bawi się ze znajomymi. Czyste szaleństwo, publiczne wygibasy z koleżanką

2022-03-15 11:53

Karolina Małysz uwielbia podróże o czym mogliśmy przekonać się już nie raz. Teraz córka Adama Małysza postanowiła wybrać się ze znajomymi do Nassfeld, znanego kurortu w Austrii. Karolina Małysz postanowiła pokazać na Instagramie, jak cieszy się wolnym czasem w towarzystwie znajomych i nie zabrakło... szalonych wygłupów!

Kilka miesięcy temu znów głośno zrobiło się o Karolinie Małysz, choć ona sama stara się unikać blasku fleszy. Wszystko z powodu ślubu Karoliny z jej wieloletnim partnerem, Kamilem Czyżem. Wydarzenie to było niezwykle ważne dla całej rodziny, a fani chętnie oglądali i komentowali wszelkie zdjęcia i nagrania z weselnej zabawy, które były udostępniane w sieci przez rodzinę i znajomych pary młodej. Karolina i Kamil dalej, teraz już jako małżeństwo, mogą realizować swoją wielką pasję, jaką są podróże. Na Instagramowym profilu córki Adama Małysza pojawiły się zdjęcia z wypadu do Nassfeld. Widać na nich, że para świetnie bawi się wraz ze znajomymi!

Klamka zapadła! Polski skoczek podjął decyzję o karierze. Medalista olimpijski wyraził się jasno

Sonda
Chciałbyś zobaczyć Adama Małysza w Tańcu z Gwiazdami?

Karolina Małysz pokazuje, jak się bawi ze znajomymi. Niektórzy nie daliby rady

Przy okazji wyjazdu do Nassfeld młode małżeństwo postanowiło ruszyć z nową inicjatywą. Już wcześniej Karolina Małysz publikowała wiele ciekawostek na temat miejsc, które odwiedza, a teraz postanowiła wraz z mężem założyć do tego dedykowany profil na Instagramie, o czym więcej pisaliśmy tutaj. Zdjęcia z podróży do Austrii pojawiły się jednak także na jej profilu.

Adam Małysz wsiadł do statku i nie mógł się powstrzymać. Pokazał potężne cacko, naprawdę wielka sztuka

Na zdjęciu ze znanego kurortu narciarskiego w Karyntii widać jak… Karolina Małysz „wozi się” na plecach jednej ze swoich koleżanek! Oczywiście, córka Adama Małysza jest raczej drobnej postury, ale i tak noszenie drugiej osoby na plecach to spory wysiłek. Mamy nadzieję, że jej koleżanka nie nabawiła się żadnej kontuzji!

Karolina Małysz

i

Autor: Instagram Karolina Małysz Karolina Małysz z koleżanką w Nassfeld
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze