Karolina Małysz

i

Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz

Takich cudów u Karoliny Małysz to jeszcze nie widzieliśmy. Zachowała się jak w "The Sims"

2021-10-16 11:22

Karolina Małysz nie przestaje zaskakiwać w Internecie. Córka Adama Małysza stara trzymać się najnowszych trendów i wielokrotnie udowadniała już, że doskonale orientuje się w sieciowych trendach. Nic więc dziwnego, że Karolina Małysz postanowiła spróbować swoich sił nie tylko na Instagramie. Na TikToku pojawiło się wideo, które można nazwać magicznym!

Karolina Małysz doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej rosnącej popularności. Jeszcze jakiś czas temu córka Adama Małysza mogła cieszyć się dużą dawką prywatności. Dziś media i fani skoków narciarskich mocno interesują się jej osobą. Najwyraźniej dziecko legendy skoków narciarskich w naszym kraju coraz lepiej odnajduje się w nowej sytuacji. Na Instagramie pojawiają się kolejne zdjęcia, które poruszają nie tylko sprawy osobiste, lecz także światopoglądowe. Jednocześnie Karolina Małysz nie chce ograniczać kontaktu z fanami tylko do jednego portalu. Stąd zapewne decyzja o założeniu TikToka, gdzie znalazło się wyjątkowe wideo.

Justyna Żyła stanęła przed lustrem i uznała, że już czas. Była żona Piotra Żyły nie robiła tego od dawna

Karolina Małysz TikTok. Niespodziewane wideo

Na TikToku przeważają głównie młodzi ludzie, którzy wykazują się niezwykłą inwencją przy okazji publikacji kolejnych materiałów wideo. Niewykluczone, że z tych krótkich produkcji wielu z nich rozwinie się do poziomu prawdziwego reżysera. To prawdopodobnie nie będzie droga Karoliny Małysz, która ten portal traktuje z przymrużeniem oka. Widać to dokładnie po wideo, które wrzuciła przy okazji swojego niedawnego ślubu. W pierwszej wersji stanęła przed kamerą w szlafroku.

W tym momencie dokonała się magia jak w popularnej grze komputerowej "The Sims". Tam bohaterowie obracali się wokół własnej osi i nagle ich przebranie zupełnie się zmieniło. Po wykonanym obrocie Karolina Małysz stanęła w sukni ślubnej. Taki sposób przygotowań w prawdziwym życiu zapewne skróciłby żmudne czynności!

Kamil Stoch nie mógł przejść obojętnie obok zdjęcia innej kobiety. Ewie to się może nie spodobać

Karolina Małysz ma drugie konto

Karolina Małysz na TikToku nie ogranicza się tylko do jednego konta. Choć na jej oficjalnym profilu znajduje się aktualnie jeden materiał, to znacznie więcej znajdziemy na koncie związanym z podróżami. To jedna z największych pasji córki Adama Małysza. Nic więc dziwnego, że z każdego wyjazdu wrzuca kolejne klipy, mające podpowiadać obserwującym gdzie warto pojechać i co warto zobaczyć.

Sonda
Czy Karolina Małysz jest podobna do Adama Małysza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze