Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

Zobacz sam!

Ukochana Piotra Żyły pokazała się z dekoltem głębokim jak Rów Mariański! Marcelina Ziętek odsłoniła niemal wszystko, musieliśmy się schłodzić

2023-06-20 11:28

Piotr Żyła korzysta z ostatnich wolnych chwil przed letnim sezonem, który rozpocznie się już za kilka dni. "Wiewiór" chętnie spędza czas z ukochaną, a para wybrała się ostatnio na wspólne wesele. Piękna Marcelina Ziętek bawiła się do białego rana, a następnego dnia nadal tętniła życiem. Świadczy o tym m.in. nagranie, w którym partnerka Żyły pokazała się z dekoltem głębokim jak Rów Mariański! Na tym filmiku 25-latka odsłoniła naprawdę dużo.

Już za nieco ponad tydzień Piotr Żyła będzie jednym z reprezentantów Polski biorących udział w Igrzyskach Europejskich organizowanych w Małopolsce. Skoczkowie będą rywalizować na Średniej i Wielkiej Krokwi w Zakopanem, a zmagania o medale oficjalnie rozpoczną letni sezon przed kolejną zimą. Oprócz mistrza świata ze skoczni normalnej z Planicy w składzie Polaków znaleźli się też: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Paweł Wąsek, Aleksander Zniszczoł i Kacper Juroszek. Dla każdego z nich będzie to wyjątkowa szansa na sukces, jakiego jeszcze nie mieli w kolekcji. Kciuki za Żyłę najmocniej będzie trzymać jego ukochana. Marcelina Ziętek już niejednokrotnie pokazywała, że mocno przeżywa występy swojego chłopaka. W ostatnim czasie mogła nacieszyć się nim bardziej niż zazwyczaj, a wspólne chwile spędzili m.in. na weselu. Po tej imprezie 25-latka była pełna energii i zaskoczyła swoich fanów!

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek pokazali zdjęcia z wesela. Szampańska zabawa trwała do białego rana! 25-latka prezentowała się zjawiskowo

Ukochana Piotra Żyły z głębokim dekoltem

Profil Marceliny Ziętek na Instagramie obserwuje blisko 100 tysięcy użytkowników, a była gwiazda serialu "19+" sprawdza się w roli influencerki. Dzięki zasięgom nawiązała kilka współprac, a jedna z nich dotyczy marki odzieżowej skupiającej się na sportowych kolekcjach. Mimo że noc z niedzieli na poniedziałek była dla 25-latki bardzo długa, nie zapomniała ona o obowiązkach. W poniedziałek wieczorem zaprezentowała nowości od współpracującej z nią firmy i zachwyciła w kilku sportowych stylizacjach. Jedna z nich przykuła uwagę wyjątkowo głębokim dekoltem!

Tak wyglądają teraz nogi 36-letniej Justyny Żyły. Mówi się o nich "parówki"

Marcelina Ziętek z głębokim dekoltem

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek z głębokim dekoltem

Marcelina Ziętek odsłoniła naprawdę dużo

Ukochanej Żyły do gustu przypadł najbardziej ciemnodębowy strój, w którym postanowiła nagrać specjalne wideo. Krój topu był taki, że piersi Marceliny niemal wyskoczyły na wierzch! Dało się też zauważyć nieopalone ślady po ramiączkach od bikini, które zapewne są pozostałością jej niedawnego pobytu nad morzem. Kobieta przy okazji poinformowała fanów o specjalnym kodzie rabatowym, który często jest przygotowywany dla influencerów współpracujących z danymi markami. "To jest to dziewczyny. Ten set to będzie po prostu hit!" - mówiła Ziętek w obcisłym sportowym komplecie.

Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany