Adam Małysz

i

Autor: AKPA Adam Małysz

Dwie legendy na jednym obrazku

Wielka chwila Adama Małysza. Spotkał Roberta Kubicę i reakcja mogła być tylko jedna

2022-12-20 14:50

Adam Małysz i Robert Kubica to postacie, które w polskim sporcie wciąż znaczą bardzo dużo. Gdziekolwiek się nie pojawią, wzbudzają ogromne zainteresowanie. Co jednak, gdy te dwie legendy spotkają się w jednym miejscu? Reakcja może być tylko jedna. Na zdjęciach widać, że frajdy z przebywania obok siebie panowie mieli co nie miara!

Adam Małysz znany jest nie tylko z fantastycznych w przeszłości wyników na skoczniach narciarskich. Po zakończeniu kariery w skokach "Orzeł z Wisły" rozpoczął przygodę z rajdami samochodowymi. Choć dzisiaj brakuje mu już czasu na ściganie, to wciąż drzemie w nim motoryzacyjna pasja i uwielbia auta każdego rodzaju. Często na Instagramie pokazuje się obok samochodów, o jakich można tylko pomarzyć. Nic więc dziwnego, że Małysz miał ogromną frajdę podczas spotkania, w którym udział wziął również Robert Kubica. Najbardziej rozpoznawalny polski kierowca usiadł niedaleko byłego skoczka i panowie świetnie się bawili.

Apoloniusz Tajner zaliczył wpadkę przy Kwaśniewskim. Nie był w stanie w to uwierzyć, nerwy odegrały rolę

Wyjątkowe spotkanie Adama Małysza i Roberta Kubicy

Adam Małysz i Robert Kubica pojawili się na gali "Sportowe Podsumowanie Roku". Oprócz nich udział w wydarzeniu wzięli także inni sportowcy. Na zdjęciach, które Małysz opublikował na Instagramie, widać m.in. koszykarzy Anwilu Włocławek czy zapaśnika Tadeusza Michalika. Sportowcom towarzyszył też prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Zarządzana przez niego firma od ładnych kilku lat mocno angażuje się we wspieranie rodzimych zawodników.

Niemcy tak określili Dawida Kubackiego. Nie pozostawili złudzeń. Tego już nie da się ukrywać

Tłum fanów czekał na Adama Małysza

Po oficjalnej części gali przyszedł czas na bliższe spotkania fanów ze sportowcami. Adam Małysz nie mógł liczyć wtedy choćby na chwilę spokoju. Widać, że w wydarzeniu wzięło udział wielu młodych sportowych adeptów, dla których były skoczek wciąż jest idolem. Małysz chętnie rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Wykazał się sporą cierpliwością, ale czego nie robi się, by zaszczepiać sportową pasję w kolejnych pokoleniach.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze