Marta Kubacka, Dawid Kubacki

i

Autor: Instagram/ _marta_ku_ Marta Kubacka, Dawid Kubacki

Wyznanie mistrza skoków

Wielka radość u Dawida Kubackiego. Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany moment

2022-09-13 13:03

Dawid Kubacki tym razem postanowił przekazać fanom informację, na którą sam bardzo czekał. Tygodnie, a wręcz miesiące, ciężkich przygotowań do kolejnego wymagającego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich potrafią zmęczyć każdego. Dlatego też wieści z piątku były radosne nie tylko dla samego sportowca i jego rodziny, jak i jego fanów, którym zależy na szczęściu Kubackiego.

Dawid Kubacki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Lista jego sukcesów w skokach narciarskich jest wręcz niezliczona. Nic więc dziwnego, że sportowiec ma całą rzeszę fanów. Kubacki regularnie publikuje wpisy w mediach społecznościowych, by pozostawać z kibicami w jak najlepszym kontakcie. Tym razem wieści z jego życia sprawiły, że cieszył się nie tylko on sam, lecz także wierni fani. Wszystko dzięki temu, że wreszcie nadszedł długo oczekiwany czas spokoju i radości z rodzinnych chwil. Wszystko to po trudnym okresie przygotowawczym do kolejnego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Włoski skoczek drwi z Kamila Stocha. Wbił mu szpilkę po meczu siatkarzy, dostał szybką odpowiedź

Kubacki podzielił się radością z fanami

Dawid Kubacki ogłosił koniec trudnego obozu. Choć jako profesjonalny sportowiec doskonale zdaje sobie sprawę z wagi takich przygotowań, które procentują przez cały sezon, to jednocześnie każdy jest człowiekiem i może odczuwać zmęczenie. Co więcej, zawodnicy dużo czasu spędzają z dala od rodzin i zakończenie zajęć pod okiem Thomasa Thurnbichlera sprawia, że Kubacki i spółka będą mieli chwilę, by nadrobić zaległości rodzinne.

"Piątek, piąteczek... kończymy zgrupowanie, czas wracać do domku" - napisał na Instagramie skoczek, dołączając emotikony uśmiechu i podniesionego kciuka. W komentarzach swoją radość z tego wydarzenia wyrazili kibice, którzy tradycyjnie zostawili mnóstwo komentarzy.

Pilne informacje dla polskich kibiców skoków narciarskich. Zrobili to przez mundial w Katarze, , trzeba będzie wstać rano, żeby podziwiać Polaków

Dawid Kubacki uradował fanów

Kibice dostrzegli, że ich idol się cieszy, więc i oni byli zadowoleni. Co więcej, wielu z nich zwróciło uwagę na ważny aspekt powrotu do domu i rodzinnego życia po ciężkiej pracy. "Nareszcie do rodzinki" - czytamy w jednym z komentarzy. "Szerokiej drogi i udanego odpoczynku" - życzył inny z obserwujących. Pojawiły się również głosy tych, którzy z niecierpliwością oczekują zimy. "Już nie mogę się doczekać startu sezonu skoków narciarskich" - przyznał szczerze internauta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze