Apoloniusz Tajner, ślub Tomisława Tajnera

i

Autor: Marek Zieliński / SE, Instagram Tomisława Tajnera Apoloniusz Tajner, ślub Tomisława Tajnera

Wielkie święto w rodzinie Apoloniusza Tajnera. Jego syn wziął ślub. Piękne zdjęcia z uroczystości

2022-06-26 15:05

Apoloniusz Tajner nie jest już prezesem Polskiego Związku Narciarskiego. Nie jest to jedyna duża zmiana w jego życiu w ostatnim czasie. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z wyjątkowej uroczystości. Jego syn Tomisław Tajner wziął ślub. Podczas tego wyjątkowego dnia nie zabrakło gwiazd ze świata sportu.

Tomisław Tajner także jest związany ze światem sportu. Syn Apoloniusza Tajnera, byłego już prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i byłego trenera, był skoczkiem i kombinatorem norweskim. Był uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City w Stanach Zjednoczonych w 2002 roku. Teraz pochwalił się wyjątkowym dniem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tomisław Tajner wziął ślub z ukochaną Małgorzatą.

NIE PRZEGAP! Żona Apoloniusza Tajnera usłyszała druzgocącą diagnozę! Po takich słowach nogi same miękną, ale wszystko skończyło się wielkim szczęściem

Syn Apoloniusza Tajnera wziął ślub. Wielkie święto w rodzinie

Na miejscu nie zabrakło osób związanych ze świata sportu. Zdjęcia z uroczystości w mediach społecznościowych publikowała m.in. Dominika Tajner, która na weselu bawiła się razem z ukochanym narzeczonym, Mariuszem Wachem. Tomisław Tajner ożenił się z Małgorzatą Sanetrą, która przez długi czas związana była z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Rozmowa z Apoloniuszem Tajnerem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze