Wiemy, ile mandatów wlepili policjanci fanom skoków! Nie mieli LITOŚCI

2021-01-16 22:22 mso
Policja pod Wielką Krokwią
Autor: Screen / TVP Sport Policja pod Wielką Krokwią

Pod skocznią w Zakopanem zgromadziły się setki fanów zimowego szaleństwa. Skoki narciarskie pod Wielką Krokwią oglądali kibice - niestety - nie zawsze przejmując się obostrzeniami czy nakazem noszenia maseczek. Rzecznik zakopiańskiej policji na łamach Interii poinformował, ile osób zostało ukaranych mandatami. Ponad 20 przypadków trafić ma do sądu!

Wielki żal, że po roku czekania polscy kibice nie mogli zgromadzić się na skoczni w Zakopanem, by podziwiać rywalizację w Pucharze Świata. Najlepsi skoczkowie globu zjechali się do Polski, ale nie mogli korzystać z fantastycznej atmosfery gwarantowanej zawsze przez najlepszych kibiców na świecie. Fani nie chcieli dać za wygraną i zgromadzili się pod skocznią.

PŚ w Zakopanem: Stoch i Kubacki po konkursie drużynowym

Rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek cytowany przez "Interię", przyznał, że mundurowi nałożyli aż 50 mandatów karnych. Powodów było wiele - chodziło o wykroczenia porządkowe czy nienoszenie maseczek. Łamaniem przepisów było również odpalanie rac przez fanów.

W ponad 20 przypadkach skierowano także wnioski do sądu. Fani nie mieli zamiaru przejmować się działaniami policji. Kibice gromadzili się nie tylko na ulicach obok skoczni, ale także na jednym z pobliskich wzgórz.

Andrzej Stękała potwornie POKRZYWDZONY? Dla Niemca to zrobili, dla młodego Polaka już nie!

W niedzielę tuż po godzinie 16:00 rozpocznie się konkurs indywidualny. Udział weźmie 50 skoczków, w tym szóstka z Polski. Relacja na żywo na Sport.se.pl. Zapraszamy!

Najnowsze