Wpadka organizatorów skoków w Zakopanem! Kompromitacja, zawodnicy będą wściekli

2021-01-16 15:45 PSt
Wielka Krokiew, Zakopane
Autor: Cyfrasport Wielka Krokiew w Zakopanem

Po znakomitym w wykonaniu Polaków Turnieju Czterech Skoczni oraz względnie udanych konkursach w Titisee-Neustadt nadszedł czas, aby skoczkowie zawitali do Polski. Najbliższe konkursy odbędą się bowiem na jednym z ulubionych obiektów całej światowej czołówki – w Zakopanem. Jeszcze zanim skoczkowie rozpoczęli rywalizację, dużą wpadkę zaliczyli jednak organizatorzy.

Konkursy w ramach Pucharu Świata w Zakopanem praktycznie od zawsze cieszą się ogromnym uznaniem oraz sympatią, zarówno wśród kibiców, jak i zawodników. Skoczkowie cenią sobie wspaniałą atmosferę, żywiołowy doping polskich kibiców, a także znakomitą organizację. Po ostatniej wpadce organizatorów mogą jednak zmienić zdanie w kwestii ostatniego z wymienionych aspektów.

Bydgoscy sportowcy układali klocki dla dzieci z Fundacji Mam Marzenie

Szczególnie duże pretensje będzie miał zapewne Artti Aigro oraz estońscy fani. Jak się bowiem okazuje, osoby odpowiedzialne za organizację zawodów w Zakopanem zawiesiły flagę Estonii… do góry nogami. O całej sytuacji poinformował dziennikarz TVP Sport – Paweł Baran.

Organizatorzy Pucharu Świata zaplanowali, że w ten weekend w stolicy polskich Tatr odbędą się dwa konkursy. W sobotę zawodnicy rywalizować będą w zawodach drużynowych, w niedzielę odbędzie się natomiast konkurs indywidualny.

PŚ Zakopane: Aż cztery konkursy na Wielkiej Krokwi! To już OFICJALNE

Najnowsze