Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: SE Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Wspaniałe wiadomości o Ewie Bilan-Stoch! Ta radosna informacja może zmienić jej życie

2022-04-22 14:50

Ewa Bilan-Stoch od lat staje się coraz popularniejsza w Polsce. Żona Kamila Stocha, jednego z najlepszych skoczków narciarskich w historii dyscypliny, stawia kolejne kroki w drodze do indywidualnej kariery. Najnowsze wiadomości o Ewie Bilan-Stoch z pewnością są dla niej i jej męża bardzo radosne. Już wkrótce jej życie z pewnością mocno się zmieni, ale na pewno nie zabraknie w nim pasji.

Ewa Bilan-Stoch to zdecydowanie artystyczna dusza. Żona Kamila Stocha od lat spełnia się między innymi jako pani fotograf. Na swoich urządzeniach rejestruje prześliczne kadry i wyraźnie widać, że ma do tego dryg. Teraz nadchodzi dla niej nowe. Pojawiła się radosna dla kobiety informacja o tym, że nawiązała zawodową współpracę z marką "Fox Dekorator". Już niedługo jej pierwsze owoce będzie można zobaczyć w wyjątkowych miejscach. Z pewnością życie Ewy Bilan-Stoch mocno się zmieni ze względu na kolejne obowiązki w napiętym grafiku, ale zawodowe samospełnienie powinno dostarczyć jej mnóstwo frajdy. Tym bardziej, że będzie robiła to, co kocha, a współpraca zapowiada się ekscytująco dla obu stron. Pierwszy kontakt został nawiązany w trakcie tworzenia Galerii Kamiland, w której można zobaczyć m.in. trofea zdobyte przez skoczka narciarskiego.

Były podopieczny Horngachera wreszcie zabrał głos! Miał do przekazania ważną wiadomość, szczery wpis niemieckiego skoczka

Nowe wyzwanie przed Ewą Bilan-Stoch

Choć kolejne wyzwanie wiążę się z pewnego rodzaju napięciem, to Ewa Bilan-Stoch i marka "Fox Dekorator" znają się już całkiem nieźle. Współpraca stron zaczęła się od projektu kalendarza z efektami dekoracyjnymi, a w kwietniu do sprzedaży ma trafić kolekcja "Moja Natura", której współautorką jest właśnie żona Kamila Stocha. Zawiera ona cztery produkty dekoracyjne w dziesięciu kolorach.

- Jak sama nazwa wskazuje, kolekcja jest inspirowana otaczającą mnie naturą. Mieszkam w pięknym miejscu i mimo, że codziennie widzę przez okno to samo, to każdego dnia ten widok jest trochę inny. Góry codziennie wyglądają inaczej, śmieję się, że zachowują się tak, jakby grały w teatrze. I choć mieszkam tutaj od urodzenia, zachwycam się nimi każdego dnia. Za sprawą zmieniających się pór roku, w jednym tylko miejscu mogę zaobserwować kilka palet kolorów, co jest niezwykle inspirujące - powiedziała o projekcie sama zainteresowana.

Wymowna cisza u Michala Doleżala po odejściu z Polski. Takich reakcji nikt się nie spodziewał

Nad czym pracuje Ewa Bilan-Stoch?

Sam projekt wciąż może wydawać się nieco enigmatyczny. Tuż po nawiązaniu współpracy więcej o serii opowiedział dyrektor handlowy "Fox Dekorator". - W kolekcji „Moja Natura” znajdują się cztery produkty: relief perłowy, czyli akrylowa masa przypominająca welur oraz dwie farby: kalahari i diamento 3D. Pierwsza to farba perłowa, z drobnym kruszywem o subtelnym połysku, a druga z metalicznym wypełniaczem i iskrzącym się brokatem, przez co jest bardziej świecąca. Wszystko w pastelowych kolorach, co trafia w aktualną modę. Dotąd w naszej ofercie znajdowały się głównie mocne, wyraziste kolory, ale za sprawą Ewy chcemy podążać za światowymi trendami - ocenił Łukasz Błoński.

- Ostatnim produktem w tej kolekcji jest czarny beton, czyli kompletne przeciwieństwo pastelowych kolorów. Ale beton w naturalnym, szarym kolorze jest jednym z najpopularniejszych efektów dekoracyjnych od kilkunastu lat. W ten sposób chcielibyśmy zaproponować klientom nowe rozwiązanie - dodał przedstawiciel marki.

Tak przez lata zmieniała się Ewa Bilan-Stoch:

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze