Wybory 2020: Piotr Żyła już wie, kto jest prezydentem! To ZDJĘCIE mówi wszystko

2020-07-12 22:07 MSo
Piotr Żyła
Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

Cały kraj z ogromnym zainteresowaniem śledzi najnowsze doniesienia i czeka na wynik wyborów prezydenckich. Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski - kto z nich będzie sprawował urząd głowy państwa przez najbliższe pięć lat? Nieco wody na płonący ogień dyskusji postanowił wylać Piotr Żyła. Polski skoczek, jak zwykle w swoim stylu, odniósł się do bieżącej sytuacji. Wstawił znakomity wpis, który rozśmieszył kibiców. "Wiewiór" już wie, kto tak naprawdę jest prezydentem!

Polscy skoczkowie powoli wracają do normalności. Pierwsze zagraniczne zgrupowania mają rozpocząć przygotowania przed wymagającym sezonem 2020/2021. Zawodnicy nie mogą jednak nie odreagowywać trudów treningów. Piotr Żyła w swoim stylu zdecydował się podsumować wyborczą gorączkę i oczekiwanie na to, kto zostanie prezydentem Polski na kolejne pięć lat. I choć wielu dolewało dziś oliwy do ognia, on postanowił pożar nieco przygasić!

Hasztagi wskazują na to, że "Wiewiór" wybrał się na krótki urlop. Korzysta z niego w stu procentach, pływając w jacuzzi przyznał, kto tak naprawdę jest prezydentem. - El Prezidente - napisał w opisie fotografii zamieszczonej na Instagramie. Kibice oczywiście podchwycili te słowa i stwierdzili, że to właśnie on mógłby być ich "głową państwa". - Taki prezydent powinien być - napisał jeden z kibiców. Inni dodawali hasztagi "Żyła2020".

Wyświetl ten post na Instagramie.
El Prezidente💪😎🐳 #pieter #urlop #relax🌵🐳🌶 Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

Przy okazji pierwszej tury Żyła znowu rozbawiał kibiców. Wówczas opublikował na swoim Instagramie kartę wyborczą. Obok przekręconych nazwisk kilku kandydatów, znak "X" pojawił się przy nazwisku samego skoczka. "Wiewiór" oczywiście nie obnosił się z tym, na kogo oddał swój głos tak naprawdę!

Piotr Żyła przeskoczył skocznię! Co za forma!

Najnowsze