Wyciekło, co dzieje się w domu Stocha. Musiał podjąć decyzję, o wszystkim powiedział

2021-10-20 15:35
Kamil Stoch
Autor: Cyfra Sport SKOKI dzisiaj GDZIE OGLĄDAĆ SKOKI dzisiaj Transmisja TV NA ŻYWO 20 listopada sobota PŚ Niżny Tagił Skoki dzisiaj w TV Na jakim programie SKOKI PŚ Niżny Tagił STREAM ONLINE LIVE 20.11

Kamil Stoch musiał poprzedniej nocy podjąć bardzo ważną decyzję. Sportowiec, który przygotowuje się do kolejnego sezonu Pucharu Świata, a także do występu na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie przyznał, że miał niemały dylemat, ale są rzeczy "ważne i ważniejsze". Decyzja skoczka wzbudziła konsternację wśród jego fanów.

Kamil Stoch postanowił powiedzieć o tym, co działo się w jego domu wczorajszej nocy. Skoczek, który mało kiedy chwali się tym, jak wygląda jego życie prywatne, postanowił pochwalić się tym, jak ważną decyzję musiał podjąć. Trzeba przyznać, że wybór Stocha może zadziwiać, ale jego fani odebrali to bardzo dobrze. Tajemnica domu najlepszego polskiego skoczka narciarskiego w historii wyszła na jaw.

Kompletna nowość w restauracji u Lewandowskiego. Sernik kosztuje drożej niż jedno piwko! Znamy cenę

Kamil Stoch o tajemnicach swojego domu. Musiał podjąć ważną decyzję

Stoch opowiedział, że poprzedniej nocy miał bardzo niełatwą decyzję do podjęcia. Jak wiadomo, Stoch jest wielkim kibicem klubu piłkarskiego Liverpool i miał wielką ochotę, aby zobaczyć zmagania "The Reds" przeciwko Liverpoolowi. Mimo wielkiej pokusy zdecydował się na obejrzenie finałów konkursu chopinowskiego, który wywołał u niego wielkie emocje.

- Dziś mecz Liverpoolu zacząłem oglądać w 30 minucie.  Są rzeczy ważne i ważniejsze. Od ponad dwóch tygodni trwa Konkurs Chopinowski, a wczoraj zaczęły się koncerty finałowe, z udziałem dwóch Polaków. Piszę o tym, bo widzę pewne podobieństwa. - napisał Stoch.

Marta Linkiewicz obnaża wdzięki w obcisłych leginsach. Co za zdjęcie, ciśnienie skacze!

Aby zobaczyć zdjęcia Kamila Stocha w wannie, przejdź do galerii poniżej.

Stoch o konkursie chopinowskim. Docenił pianistów

Stoch zaznacza, że emocje towarzyszące rywalizacji pianistów są bardzo podobne do tych, znanych z emocji sportowych. Jak sam zaznacza, oglądanie dla niego takiego widowiska jest prawdziwą przyjemnością.

- Taki konkurs odbywa się raz na 5 lat. Można powiedzieć że to "Igrzyska Olimpijskie" pianistów. Widzę wzloty, potknięcia, emocje, radość i prawdziwe zwycięstwa. - powiedział Kamil Stoch.

Sonda
Czy Kamil Stoch sięgnie po czwarte złoto olimpijskie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze