Ile kosztuje sernik w restauracji Roberta Lewandowskiego?

i

Autor: MAREK KUDELSKI/.SUPER EXPRESS, SHUTTERSTOCK, SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS Ile kosztuje sernik w restauracji Roberta Lewandowskiego?

Kompletna nowość w restauracji u Lewandowskiego. Sernik kosztuje drożej niż jedno piwko! Znamy cenę

2021-10-20 14:07

Robert Lewandowski ostatnimi czasy wzbudził wielką ciekawość mediów, otwierając restaurację "Nine's" w Warszawie. Kapitan reprezentacji Polski został już odwiedzony przez wielu klientów, którzy polubili propozycje gastronomiczne proponowane przez piłkarza. Okazuje się, że restauracja wprowadziła do karty zupełną nowość, jaką jest sernik. Wiemy, ile trzeba za niego zapłacić, będziecie zaskoczeni.

Robert Lewandowski cieszy się ostatnimi czasy wzmożoną uwagą mediów i fanów piłki nożnej. Kapitan reprezentacji Polski otworzył lokal "Nine's", który stał się prawdziwym hitem warszawskiej gastronomii i szybko zyskał olbrzymią popularność. Jak się dowiedzieliśmy, w karcie dań restauracji pojawiła się zupełnie nowa pozycja, jaką jest sernik. Okazuje się, że za ciastko zapłacimy drożej, niż za piwo! Będziecie zadziwieni.

Mariusz Pudzianowski brutalnie oszukany. Poszło o seks, obrzydliwe oskarżenia byłej partnerki

Aby zobaczyć, jak wygląda restauracja Roberta Lewandowskiego, przejdź do galerii poniżej.

Wiemy, ile kosztuje sernik. Drożej niż za piwo

Okazuje się, że za sernik autorstwa restauracji "Nine's" zapłacimy 19,90 złotego, a więc o 1,90 złotego więcej, niż za najdroższe piwo w karcie, jakim jest popularny browar koncernowy w wersji butelkowanej. Co ważne, sernik jest w karcie oznaczony "listkiem", a więc jest propozycją jak najbardziej wegetariańską. 

Robert Lewandowski zaprasza na sernik. Nowa pozycja w karcie restauracji "Nine's"

O nowej pozycji w karcie restauracji Lewandowskiego dowiedzieliśmy się dzięki mediom społecznościowych lokalu, które reklamują ciastko jako wyjątkowo smakowity kąsek.

- Nad fenomenem tego zawodnika zachwyca się niejeden z Was, Krytyka Kulinarna wychwala pod niebiosy, a my nie ukrywamy dumy i okrzykujemy go kapitanem działu deserów. Pieczony w niskiej temperaturze z philadelphią, do tego belgijska biała czekolada i coulis milionowe. Na taki faul diety zasługuje każdy z nas. Niech każdy zapamięta bardzo dobrze tą pozycje: przed Państwem New York Cheescake - czytamy na mediach społecznościowych restauracji "Nine's",

Marta Linkiewicz obnaża wdzięki w obcisłych legginsach. Co za zdjęcie, ciśnienie skacze!

Sernik Lewandowski

i

Autor: screen/Nine's
Sonda
Czy odwiedzisz restaurację Roberta Lewandowskiego?
Spróbowaliśmy słynnego precla Roberta Lewandowskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze