Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz

Wydało się, czym zajmuje się Izabela Małysz. O tym wiedziało niewielu, pojawiły się potężne problemy

2022-04-18 10:12

Adam Małysz przez lata dostarczał polskim kibicom mnóstwa niezapomnianych emocji. W pewnym okresie był jedynym sportowcem z kraju nad Wisłą, który robił tak ogromną międzynarodową furorę. Do tej pory pozostaje bardzo popularną osobą i kibice o nim nie zapominają. Zainteresowaniem cieszy się również Izabela Małysz, żona wybitnego skoczka. Mało osób jednak wie, czym zajmowała się i zajmuje się ukochana legendy.

Gdy Adam Małysz odnosił największe sukcesy w skokach narciarskich, kibice nieco inaczej podchodzili do zawodników. Ich rodziny nie cieszyły się aż tak ogromnym zainteresowaniem i trudniej było sprawdzić informacje o najbliższych sportowca, bo media społecznościowe dopiero raczkowały. Ale Izabela Małysz w licznych wywiadach przyznawała, że i tak w znacznym stopniu odczuwała popularność męża, co odbijało się również na niej i córce Karolinie.

Wydało się, jakie wykształcenie ma Izabela Małysz. Padniecie z wrażenia, dla wielu będzie to zaskoczeniem

Czym zajmuje się Izabela Małysz? O tym wie niewielu

Izabela Małysz przez większość kariery męża starała się trzymać na uboczu i daleko od mediów. Wywiady z ukochaną "Orła z Wisły" do pewnego momentu stanowiły rzadkość. Nieco więcej o Izie Małysz można było się dowiedzieć w ostatnim czasie, gdy zdecydowała się na udział w "Tańcu z Gwiazdami". Wciąż jednak kibice chcą dowiadywać się o niej więcej.

Izabela Małysz ofiarą paskudnych oskarżeń o romans z dziekanem. Żona Małysza przeżyła koszmar

Izabela Małysz i jej praca. Długo się o tym nie mówiło

Ze względu na to, że Izabela Małysz "nie wychylała się" i pozostawała w cieniu męża, niewiele osób wiedziało, czym na co dzień zajmuje się żona byłego skoczka. Okazuje się, że Małysz ciężko pracowała na chleb i nie zamierzała siedzieć z założonymi rękoma. W przeszłości miała okazję prowadzić sklep oraz apartament. Pojawił się jednak problemy. Jakie? Tego dowiecie się przeglądając galerię powyżej!

Sonda
Czy Adam Małysz to najwybitniejszy polski skoczek w historii?
Jan Tomaszewski: Zachowanie Michniewicza to skandal!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze